Konya Ağız Diş Sağlığı Merkezi

Konya Ağız Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Konya Ağız Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM - Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Konya
İlçe:Selçuklu
Adres:Dumlupınar mah.Gülferhat sk. Lale cad. No:22
Telefon:0 (332) 251-5280
37.92814732.506591

Kurum Hakkında

Konya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren bir sağlık kuruluşudur. Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 1985 yılında Numune Hastanesine bağlı bir merkez olarak şu anki Konya Sağlık Müdürlüğü binasının 1. katında 08-08-1988 tarihinde çalışmalarına başlamış, 9 yıl hizmet verdikten sonra Selçuklu Belediyesinden devir alınan bugünkü binada 16-06-1997 yılından bu yana halkımıza hizmet vermeye devam etmektedir.

Çalışma Saatlerimiz hafta içi 08:30 – 17:00, hafta içi akşam 17:00 – 23:00 arası, hafta sonu ise 08:00 – 23:00 saatleri arası hizmet vermektedir.

Merkezimiz 2 ayrı bina şeklinde hizmet vermektedir.

Ana Bina:

Merkezimizin ana binası Selçuklu Belediyesi yanında, bahçeli, 2 kat ve çatı katı olarak 525 m² üzerine inşa edilmiştir. Sağlık Hizmeti verdiğimiz bu binada tüm Kliniklerimiz, Başhekimlik ve bağlı birimler, Hasta hakları, Toplam Kalite birimi, Poliklinik Sekreterliği, Danışma ve Güvenlik Birimleri, Personel Dinlenme odaları, Kütüphane, Sterilizasyon Birimi yer almaktadır.

Ana Binamız 2008 yılında dış cephe restorasyonu ve çatı katını yaptırarak yeni yüzüyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Ek Bina ;

Hastane binasının yetersizliğinden dolayı Selçuklu Belediyesi İş merkezinden kullandığımız 4 adet dükkana ilave 2. katın tümü Milli Emlak tarafından tahsis edilmiştir. İdari Birimlerimizin yer aldığı ek bina merkezimizin yanındadır ve ulaşımı kolaydır. 2. Katta Hastanemizin Ayniyat, Ambar, Faturalama, Protez Laboratuarı, Döner Sermaye, Bilgi İşlem, Mutemetlik, Müdür Yardımcıları, Yemekhane ve Personel Dinlenme Odaları yer almakta ayrıca bu birimlere ilave olarak, Toplantı Odası ve Sığınak oluşturulmuştur.

Merkezimiz ayrıca şube olarak da hastalarımıza hizmet vermektedir. Konya ağız ve diş sağlığı merkezi semt polikliniği şu anda sağlık hizmeti veren Sağlık Müdürlüğümüze bağlı Verem Savaş Dispanserinin üst katındadır. Konya Ağız ve Diş sağlığı semt polikliniği bölge halkımıza 15 ünit 16 diş hekimi 25 sağlık çalışanı ile hizmet vermektedir

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Konya Ağız Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Konya Ağız Diş Sağlığı Merkezi, Konya ili Selçuklu ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Konya Ağız Diş Sağlığı Merkezi RandevuKonya Ağız Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Sönmez Kösenler · 2 Kasım 2014

selçuklu ağız diş sağlığı merkezinin akşamları ve hafta sonları açık kalmasının hiç bir anlamı ve manası yok bence. zaten hiç bir halt yapmıyorlar. diş dahi çekmiyorlar. randevu al hafta içi polikliniğe gel çektir diyorlar. sen öl adamların umurunda mı sanki. böyle bir sistem böyle bir mantıksızlık olamaz. hiç bir şey yapmadıkları halde bir de muayene ücreti yani katılım payı veriyoruz. gerekli tüm yerlere şikayette bulunacağım... gerçi bir şey değişmez de neyse...

Ayşe Örs Kalkan · 12 Eylül 2014

çocuk bölümüne *** *** isimli bir doktor koymuşlar saygısız ve hasta yakınına açıklama yapmaktan aciz bir hekim hekim bile denmez sakın ona gitmeyin

Ayşe Tarhan · 13 Temmuz 2014

burası benim dişlerimi mahvetti hala hatta şu an ağrısını çekiyorum

Mehmet Keş · 5 Mart 2013

Çalışanlar işini aksatmaması için cumartesi pazar yada 17-23 saatleri arası randevu verir misiniz

Halil Ibrahim Sırmalı · 2 Şubat 2013

valla iyi vermişler sana ben o kadar da alamadım.

Yasin Guven · 23 Ağustos 2012

21.08.2012 tarihinde acilde muayene oldum 26.09.2012 de tedavi için randevu aldım yorumu sizlere bırakıyorum iyi günler.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Konya Ağız Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Konya Ağız Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 109 oy kullanılmış ve kurum hakkında 6 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Konya Ağız Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Mevlana Üniversitesi Barış Caddesi Tıp Merkezi

1.4 km. uzaklıkta

Buhara Mah. Barış Cad. No:51 Selçuklu

Binkonut Tıp Merkezi

1.7 km. uzaklıkta

Şeyh Şamil Mahallesi Susam İş Merkezi No:36

Medova Hastanesi

1.9 km. uzaklıkta

Şeyh Şamil Mahallesi Dosteli Caddesi No:52/1

Eylül Tıp Merkezi

2.3 km. uzaklıkta

Hüsamettin Çelebi Mah. Yeşilçam Sok. No:25/A

Dünyagöz Hastanesi Konya

3.8 km. uzaklıkta

Bedir Mahallesi Tebliğ Sokak No:1

Nefrotrans Karatay Diyaliz Merkezi

3.8 km. uzaklıkta

Keykubat Mahallesi Fetih Caddesi No:28

Medicana Konya Hastanesi

3.9 km. uzaklıkta

Feritpaşa Mah. Gürz Sok. No:1