Korkuteli Devlet Hastanesi

Korkuteli Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Korkuteli Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Antalya
İlçe:Korkuteli
Adres:Aşağı Pazar Mah. Hastane Cad. No:71
Telefon:0 (242) 643-6052
37.06441930.197309

Kurum Hakkında

Önceleri Sağlık Merkezi iken 1983 yılında yataklı tedavi hizmetlerine başlamıştır. İlçe nüfusu 19000 kişi olmasına rağmen Antalyanın yaylası olmasından dolayı yaz mevsiminde ilçe nüfusu 50000-55000'e çıkmaktadır.

Hastanemiz ilçemizin merkezinde olup fiziki durumu itibariyle 4 bloktan oluşmaktatır. Bu bloklarda tüm yataklı tedavi kurumu hizmetleri verilmektedir. Bu Bloklar A-B-C-D Blokları İsmini Almakta ve Size Daha İyi Hizmet Verebilmek İçin Birimler Ayrı Bloklarda Bulunmaktadır. Hastanemiz 9051 m2 Arsa Alanı ve 3447 m2 (4536m2/yatak başı) Kapalı Alandan Oluşmaktadır.

A Blok 1983 tarihinde hizmet vermeye başlamıştır. A Blok Hizmetleri olarak Acil ve 112 Servisi Hizmeti, Enfeksiyon Hastalıkları Poliklinik ve Klinik Mikrobiyoloji Laboratuvarı, Biyo kimya Laboratuvarı, Kemik Dansitometrisi, Mamografi ve Bilgi İşlem Hizmetleri Verilmektedir.

B Blok 1994 tarihinde hizmet vermeye başlamıştır. Röntgen, Personel Yemekhanesi, Başhekimlik, Hastane Müdürlüğü, Mutemetlik ve İbadethane Hizmetleri Vermektedir.

Hastanemiz C Blok 1965 tarihinde Fiziksel Yapı Olarak İlk Hizmet Veren Binamızdır. C Blok, Vezne, Hasta Kabul, Danışma, Kadın Doğum Poliklinikleri, Diş Poliklinikleri, Satın Alma, Yazı İşleri, Ayniyat, Faturalandırma ve Patoloji Laboratuvarı Hizmetleri Vermektedir.

D Blok, 2007 Yılında Hayırseverlerin Yardımıyla, Mayıs 2007 Tarihinde "Hekim Seçme Hakkı" Uygulamasının Başlaması ile Birlikte Hizmet Vermeye Başlamıştır. D Blokta Tüm Poliklinik Hizmetlerimiz Verilmekte ve Tüm Çalışanlarımız Size Yardımcı olmak İçin Beklemektedir.

Bebek dostu hastane olma çalışmaları 12-10-2009 yılında tamamlanmış ve Sağlık Bakanlığı tarafından değerlendirilmeden geçilmiştir. 15-10-2010 tarihinde İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan törenle üç özel hastane ile birlikte Korkuteli Devlet Hastanesi Bebek Dostu Hastane ünvanı alan hastane olarak ödüllendirilmiştir.

Poliklinikler
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Korkuteli Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Korkuteli Devlet Hastanesi, Antalya ili Korkuteli ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Korkuteli Devlet Hastanesi RandevuKorkuteli Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Korkuteli Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Korkuteli Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Korkuteli Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 12 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Korkuteli Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Mediyaşam Hastanesi

450 metre uzaklıkta

Karşıyaka Mah. İstiklal Cad. No:46

Uncalı Meydan Hastanesi

42.1 km. uzaklıkta

Molla Yusuf Mahallesi 1425 Sk. No:9 Konyaaltı

IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi

42.9 km. uzaklıkta

Uncalı Mah. Uncalı Cad. No:68/B

Antalya Patoloji Merkezi

43.7 km. uzaklıkta

100. Yıl Bulvarı Ersazak Apt. 86/4-5

Elmalı Devlet Hastanesi

43.9 km. uzaklıkta

Hükümet cad. No:125 Elmalı

Olimpos Hastanesi

44.2 km. uzaklıkta

Öğretmenevleri Mah. 460 Sokak No:48 Konyaaltı

Akademik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

44.7 km. uzaklıkta

Altınkum Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı 416 Sok. No:1