Kumru Devlet Hastanesi

Kumru Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Kumru Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Ordu
İlçe:Kumru
Adres:Demircili mah. Sağlık cad.
Telefon:0 (452) 641-4600
40.87281937.269184

Kurum Hakkında

Hastanemiz 1998 yılında fiilen hizmete başlamış, ancak personel yetersizliği nedeniyle acil poliklinik hizmetlerini zor şartlar altında yürütmeye çalışmış gece gündüz demeden güzel hizmetlere imza atılmış. 2004 yılında atamaları yapılan Uzman ve Yardımcı Sağlık personellerinin göreve başlaması ile yataklı Hasta tedavi hizmetine altyapı eksiklikleri giderilerek yemek ve laboratuar ihaleleri yapılarak başlanmıştır. 2004 yılında 30 olan Kadro yatak sayımız 2005 yılında yapılan çalışmalar neticesinde 50 ye yükseltilmiştir. 2009 yılında ISO 2001- 9000 Kalite belgesi alarak kalitesi tescillenmiş, kaliteden ödün vermeden hizmetlerine devam etmektedir.

Kuruluşumuz teknoloji olarak tam donanıma yakın bir laboratuar, Güçlü bir Röntgen cihazı, (PACS sistemi sayesinde, yapılan çekimler elden verilmeksizin, anında doktorun ekranına düşmekte, olağanüstü durumla yine elden film verilebilmektedir. ) Tam otomasyon sistemi ile donatılmış 29 aktif kullanıcı bilgisayar ağı hastalarına provizyon hizmeti verebilen teknolojiye sahip bir kuruluştur.

Kuruluşumuz bünyesinde 1 adet 112 acil yardım ambulansı, 1 adet Hizmet aracı olarak kullanılan araç bulunmaktadır. Hastanemiz yemek salonu, mutfak, çamaşırhane, gasilhane, morg, depo, kalorifer dairesi, arşivin bulunduğu bodrum katı; Poliklinik odaları, acil servis, vezne, hasta kabul, santral, laboratuar, röntgen, bebek emzirme odası ve diğer hizmet birimlerinin bulunduğu zemin kat; Dahiliye ve özel servisin bulunduğu 1. Kat, (Diyaliz servisi hazırlanmış, hizmete girmek için onay beklemektedir. ); Başhemşirelik, Doğum Salonu, Ameliyathane ve Çocuk Servisi hasta odalarının bulunduğu 2. kattan oluşmaktadır.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kumru Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Kumru Devlet Hastanesi, Ordu ili Kumru ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Kumru Devlet Hastanesi RandevuKumru Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Kumru Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Kumru Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Kumru Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 13 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Kumru Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Korgan Devlet Hastanesi

7.8 km. uzaklıkta

Tepe Mah. İbnisina Sok. No:26

Akkuş Devlet Hastanesi

23 km. uzaklıkta

İstiklal Cad. Hasan Rıza Çakır Sk.

Aybastı Devlet Hastanesi

23.8 km. uzaklıkta

Reşadiye Cad. Sağlık Mahallesi

Fatsa Devlet Hastanesi

25.4 km. uzaklıkta

Evkaf Mah. Fatsa

Avrasya Medi-Tech Hastanesi

25.5 km. uzaklıkta

Evkaf M. Kumru-Korgan Asfaltı Cad. No:30

Fatsa Şifa Tıp Merkezi

25.9 km. uzaklıkta

Sakarya Mahallesi Nihat Kutsal Caddesi No:3

Fatsa Can Tıp Merkezi

26.2 km. uzaklıkta

Dumlupınar Mah. Reşadiye Cad. No:81/A