İstanbul Maltepe devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Maltepe ilçesinde 25 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

İstanbul İli Maltepe İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Üniversite Hastanesi
Bezmialem Vakıf Üniversitesi Dragos Hastanesi

Sağlık Bakanlığından devralınan Kartal Dr. Lütfi Kırdar E. A. Hastanesi Dragos Ek Hizmet Binası, 9 Eylül 2016 tarihinde Bezmialem Vakıf Üniversitesi Dragos Hastanesi olarak hizmete girdi.

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Çağdaş bilimlerin ve özgür düşüncenin hakim olduğu Maltepe Üniversitesi en son, sağlık alanında Türkiye'nin en güçlü sağlık merkezini oluşturdu.

Devlet Hastanesi
Maltepe Devlet Hastanesi

Maltepe Devlet Hastanesi Maltepe ilçesi başta olmak üzere çevre semtlerde bulunan vatandaşlara hizmet vermek üzere 2012 yılında açılmıştır.

İstanbul Meslek Hastalıkları Hastanesi

İstanbul Meslek Hastalıkları Hastanesi İstanbul'da 1980 yılında 300 yataklı olarak kurulmuştur.

Özel Hastane
Özel Maltepe Bölge Hastanesi

1993 yılında açılan Özel Maltepe Bölge Hastanesi 50 yatak, 11 yoğun bakım yatağı, 2 acil gözlem yatağı ile faaliyet göstermektedir.

Özel Küçükyalı Delta Hospital

Özel Küçükyalı Delta Hospital 2000 yılından beri hemen hemen bütün branşlarda, yenilikleri takip ederek ve gelişerek hizmet vermeye devam etmektedir.

Tıp Merkezi
Özel Maltepe Tıp Merkezi

2002 Yılında Poliklinik olarak faaliyetine başlayan Özel Maltepe Tıp Merkezi güler yüzlü personeli, deneyimli sağlık ekibi ve yüksek donanımlı tıbbi cihazlarıyla hizmet vermektedir.

Özel İstanbul İbni Sina Tıp Merkezi

lk yıllarda poliklinik olarak hizmet veren Özel İstanbul İbni Sina Tıp Merkezi yeni yönetimin ardından ilk önce Tıp Merkezi ve 2006 yılında da cerrahi merkezi olarak hizmete devam etmektedir.

Özel Kardelen Tıp Merkezi

Kardelen Tıp Merkezi olarak 2008 yılından beri tecrübeli uzman hekimlerimiz ve deneyimli personel kadromuzla Maltepede 24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Özel Maltepe Ersoy Hastanesi

2005 senesinde Denge Zayıflama Merkezi olarak hizmet vermeye başlayan kurum 2012 yılından itibaren Maltepe Ersoy Hastanesi olarak hizmet vermektedir.

Özel Kızılay Altıntepe Tıp Merkezi

Özel Kızılay Altıntepe Tıp Merkezi olarak hizmet vermekte olduğumuz tüm branşlarda; başarılı hizmetlerimizle en çok tercih edilen merkezlerden biri olmaktan, tıp etiğinin çizgisinde, Kızılay ismine yakışır bir güvenle 1999 yılından beri sağlık hizmeti sunmaktan gururluyuz.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Özel İmpladent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

İmpladent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Maltepe ilçesinde çocuk ve yetişkinlere yönelik diş sağlığı ve hastalıkları konusunda hizmet vermektedir.

Özel Dent Akademi Ağız ve Diş Polikliniği

Kliniğimiz 2013 yılında Maltepe'de kurulmuş olup, en son teknolojik ekipmanlarla sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına ve büyüyen kadrosuyla çalışmalarına devam etmektedir.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezi, en son teknoloji ile 5 yıldızlı konaklama konforunu bir arada sunan Türkiye'nin en gelişmiş tedavi merkezlerinden bir tanesidir.

Göz Hastalıkları Merkezi
Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi

Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi 1997 yılında hizmete açılmış 2008 yılında cerrahi müdahalelerin gerçekleştirilebileceği bir merkez haline getirilmiştir. 5 yataklı, 1 ameliyathaneli merkezimizde, 4 doktor, 2 hemşire, 7 personelimiz çalışmaktadır.

Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi E.A.H

Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, stanbul'un Anadolu Yakası'nın en büyük Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Merkezidir.

Diyaliz Merkezi
Özel Küçükyalı Diyaliz Merkezi

Küçükyalı Diyaliz Merkezi İstanbul Maltepe İlçesinde 1997 yılında faaliyete geçmiştir.

RTS Onur Diyaliz Merkezi

1998 yılında kurulan Onur Diyaliz Merkezi, RTS Türkiye ile 2005 yılında ortak olmuştur ve Maltepe'de hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel Maltepe Diyaliz Merkezi

Maltepe Diyaliz Merkezi son teknoloji ile donatılmış olup yeni ve son model hemodiyaliz cihazlarına, endotoksin tutucu en son teknolojik su sistemine, modern bir mutfak ve çamaşırhaneye sahiptir.

Özel Kadıköy Diyaliz Merkezi

2004 yılında Ziberbey'deki ilk binasında hizmete girmiş olan Kadıköy Diyaliz Merkezi bugün Maltepe'de yeni binasında hizmetlerine devam etmektedir.

Üroloji Merkezi
Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi

Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi, 2006 yılından bu yana ESWL Ünitesi ile hizmet vermektedir.

Özel Tash Üroloji Merkezi

TASH Üroloji Merkezi, 2006 yılından bu yana ESWL Ünitesi ile hizmet vermektedir. Kurulduğu yıldan bu yana 18000 hasta sayısı üzerinde tedavi gerçekleştirmiş bir ünitedir.

Onkoloji Merkezi
Özel İstanbul On-Ko Tıp Merkezi

Yaklaşık 2000m2 kapalı alana sahip müstakil binasında 13 branşta tam zamanlı hekim kadrosu ve 40 kişilik personel ile hizmet vermektedir.

Poliklinik
Türkiye Diyabet Vakfı Küçükyalı Diyabet Merkezi

Türkiye Diyabet Vakfı Küçükyalı Diyabet Merkezi, diyabet tedavi ünitesi, laboratuvar, diyabet okulu, sağlıklı beslenme ve zayıflama üniteleriyle Küçükyalıda hizmet vermektedir.

Oksijen Tedavi Merkezi
Özel Anadolu Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

Merkezimizde, iyileşmeyen yaralar, kemik iltihapları, ani işitme ve görme kayıpları, soba-tüpgaz zehirlenmesi gibi olan hastalar tedaviye alınmaktadır.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Maltepe Hastaneleri

Sağlık Bakanlığından devralınan Kartal Dr. Lütfi Kırdar E. A. Hastanesi Dragos Ek Hizmet Binası, 9 E...

İstanbul Meslek Hastalıkları Hastanesi İstanbul'da 1980 yılında 300 yataklı olarak kurulmuştur....

Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, stanbul'un Anadolu ...

Maltepe Devlet Hastanesi Maltepe ilçesi başta olmak üzere çevre semtlerde bulunan vatandaşlara hizme...

Yorum ve Şikayetler
Süha Altıner · 15 Ekim 2016

Özel Kızılay Altıntepe Tıp Merkezi
Özge hanıma saygılar çok ilgilendi...

Latif Erök · 26 Mart 2016

Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi
İyi günler. Ben 26.03.2016 saat 16.30 randevü saatinde göz merkezinize geldim. Fakat randevu saatimde **** hanım adında ...

Batuhan Ege Aykanat · 10 Mart 2016

Özel İstanbul İbni Sina Tıp Merkezi
küçük ama süper...

Sibel Arbaş · 16 Aralık 2015

Özel İstanbul İbni Sina Tıp Merkezi
Diş bölümünüz hastasıyım. Kendi diş hekimim akrabamız olduğu halde 3 ay önce halamın diş protezini yaptırmak için hastah...