Medical Park Acarkent Tıp Merkezi

Medical Park Acarkent Tıp Merkezi
Kurum Adı:Medical Park Acarkent Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beykoz
Adres:9. Cad. No:3 Acarkent / Beykoz
Telefon:0 (216) 485-6222
41.01478828.952141

Kurum Hakkında

Sağlık sektöründeki deneyimini Türkiye'nin çeşitli noktalarına taşıyan ve 'Herkes İçin Sağlık' sloganıyla yoluna devam eden Medical Park Hastaneler Grubu, hizmet zincirine yeni bir halka daha eklemenin gururunu yaşıyor. İstanbul'un seçkin semti Acarkent'te kurulan Medical Park Acarkent Tıp Merkezi de tıpkı Medical Park'ın diğer hastaneleri gibi hastalara şifa dağıtıyor.

Hizmete açtığı her hastaneye ve her sağlık merkezine kalitesini de taşıyan Medical Park Hastaneler Grubu; Acarkent'te hizmete açtığı Medical Park Acarkent Tıp Merkezi'nde de sürekli olarak yüksek düzeyde ve geniş kapsamlı sağlık hizmeti sağlıyor.

Medical Park Acarkent Tıp Merkezi; Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı, Beslenme ve Diyetetik, Cilt Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Güzellik Merkezi (Saç Ekimi İzleme, Lazer Uygulamaları), İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Laboratuvar Hizmetleri (Biyokimya, Patoloji Mikrobiyoloji, Genetik, İmmünoloji), Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Psikolojik Danışmanlık ve Radyoloji alanlarında hastalarına hizmet sunuyor. Hasta konforunun maksimum düzeyde sağlandığı Medical Park Acerkent Tıp Merkezi'nde, 24 saat acil sağlık ve ambulans hizmeti veriliyor.

Medical Park Acarkent Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Medical Park Acarkent Tıp Merkezi, İstanbul ili Beykoz ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Medical Park Acarkent Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Medical Park Acarkent Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Medical Park Acarkent Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Medical Park Acarkent Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Medical Park Fatih Hastanesi

10 metre uzaklıkta

İskenderpaşa Mah. Horhor Cad. No:4

Fatih Hastanesi

150 metre uzaklıkta

Kıztaşı Cd. No.6 Fatih

İBB Şehzadebaşı Tıp Merkezi

350 metre uzaklıkta

Bukalidede Sok. No:3 Saraçhane

Universal Aksaray Vatan Hastanesi

580 metre uzaklıkta

Adnan Menderes Bulvarı No:19 Aksaray

Avrupagöz Aksaray Göz Merkezi

640 metre uzaklıkta

Aksaray Mah. Turgut Özal Millet Cad. No:5

Hospitadent Fatih

670 metre uzaklıkta

Akdeniz Cad. No:28 Fatih

Endotam Haseki Genel Cerrahi Merkezi

740 metre uzaklıkta

Millet Cad. No:21/1 D:4 Fatih