Medicana İstanbul Üroloji Kliniği

Medicana İstanbul Üroloji Kliniği
Kurum Adı:Medicana İstanbul Üroloji Kliniği
Kategori:Üroloji Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beylikdüzü
Adres:Beylikdüzü Cad. No:3 Kat: 1 34520
Telefon:0 (212) 867-7972
41.01296828.645493

Kurum Hakkında

Üroloji İstanbul ekibi, Prof. Dr. Tahir Karadeniz ve Op. Dr. Cüneyd Sevinç’ten oluşmaktadır. Prof. Dr. Tahir Karadeniz meslek hayatında yirmi beş yıla varan tecrübesinde, üroloji alanındaki gelişmelerden hiçbir zaman kopmadan, sürekli güncel kalabilmek için gerek ulusal gerek uluslar arası bilimsel etkinlikleri, teknolojik yenilikleri yakından izlemiştir. Bu amaçla Üroonkolojik cerrahi (Ürolojik kanser cerrahisi), endoskopik taş, tümör, prostat cerrahisi ile rekonstrüktif ürolojide, ABD, Almanya ve İsviçre gibi dünyanın önde gelen merkezlerinde çalışmalar yapmıştır. Üroloji uzmanları ve uzmanlık öğrencilerine (asistan) konferans, panel ve kurslarda birçok defa eğitmen olarak ders vermiştir. Ülkemizin en büyük ve yoğun hastanelerinden SB Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin Üroloji kliniğinin direktörü olmuş olmanın getirdiği ciddi deneyimiyle beraber edindiği birikimi ile sorunlarınıza yardımcı olabilmeyi amaçlamaktadır.

Ekibimizin özellikle ürolojik kanser cerrahisinde uyguladığı modern ameliyat yöntemleri, dünyanın bu konuda en gelişmiş ülkelerinde uygulanan yöntemlerle aynı başarı ve komplikasyon oranlarına sahiptir.

Medicana İstanbul Üroloji Kliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Medicana İstanbul Üroloji Kliniği, İstanbul ili Beylikdüzü ilçesinde Üroloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Medicana İstanbul Üroloji Kliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Medicana İstanbul Üroloji Kliniği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Medicana İstanbul Üroloji Kliniği 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Medicana İstanbul Üroloji Kliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Medicana International İstanbul Hastanesi

30 metre uzaklıkta

Büyükşehir Mah. Beylikdüzü Cad. No:3

Birinci Göz Hastanesi

300 metre uzaklıkta

Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No:5 Beylikdüzü

Viva Polikliniği

430 metre uzaklıkta

Cumhuriyet Mah. Nazım Hikmet Bulvarı Concepta Plaza B Blok Kat 4

Mediplus Tıp Merkezi

560 metre uzaklıkta

Cumhuriyet Mah. Nazım Hikmet Bulvarı No:85 Narçiçeği Sitesi A Blok

Acıbadem Beylikdüzü Cerrahi Tıp Merkezi

1.4 km. uzaklıkta

Beylikdüzü Barış Mah. Zafer Cad. No:2 A Blok

Beylikdüzü Kolan Hastanesi

1.5 km. uzaklıkta

Adnan Kahveci Mah. Osmanli Cad. No: 23