Denizli Merkezefendi devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Merkezefendi ilçesinde 16 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

Denizli İli Merkezefendi İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Devlet Hastanesi
Denizli Devlet Hastanesi

43 ayrı uzmanlık dalında 240 hekimiyle Denizli Devlet Hastanesi, kaliteli ve geniş hizmet yelpazesiyle Denizli ve Bölge insanının sağlığı için 7 gün 24 saat hizmet sunmaktadır.

Servergazi Devlet Hastanesi

1 Ağustos 2005 tarihinde daha önce şehir merkezindeki binasında olan Pamukkale Devlet Hastanesi tüm personeliyle buraya taşınarak hizmet vermeye başladı. 20 Eylül 2005 tarihinde ismi Denizli Servergazi Devlet Hastanesi olarak değiştirildi.

Özel Hastane
Özel Odak Hastanesi

Özel Odak Tıp Cerrahi Merkezi, Odak Hastanesi olarak yeni binasında hizmet vermeye devam etmektedir.

Er-Pa Özel Denizli Sağlık Hastanesi

1992 yılında yaklaşık 4000 m² lik kapalı alan üzerine kurulan Er-Pa Özel Denizli Sağlık Hastanesi, dahili ve cerrahi servislerde 49 adet, yenidoğan yoğun bakım ünitemizde 9 adet, yetişkin yoğun bakım ünitemizde 4 adet yatak sayısıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel Mediklinik Hastanesi

Eski Denizli Özel Şifa Hastanesi yeni adı Mediklinik Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel Ege Hastanesi

Hastanemiz, yaklaşık 7000 m2 alan içerisinde 121 yatak kapasitesi ile Denizli ilinde kamu hastanelerinden sonra en fazla yatak kapasitesine sahip hastanedir.

Özel Denizli Tekden Hastanesi

2003 Kasım ayında faaliyete geçen Özel Denizli Tekden Hastanesi dünya standartlarında A'dan Z'ye sağlık hizmeti sunmak üzere kurulmuştur.

Tıp Merkezi
Özel Beymer Tıp Merkezi

Özel Beymer Tıp Merkezi 3020 m2 kapalı alanı olan yedi katlı binasında A tipi tıp merkezi ruhsatı ile butik gün hastanesi konseptinde hizmet vermektedir.

Özel Gülhan Tıp Merkezi

Özel Gülhan Tıp Merkezi Denizli'nin ilk ayakta teşhis ve tedavi kurumu olarak 2002 yılında kurulmuştur.

Özel Nörobilim Tıp Merkezi

Özel Nörobilim Tıp Merkezi, Nöroloji ve psikiyatri alanında dünyada var olan gelişmeleri, güncel tanı ve tedavi yöntemlerini yeni bilgiler eşliğinde en hızlı ve kısa zamanda halkımıza ulaştırmaktadır.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Fizyorad Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi

Fizyorad, elektro terapi, rehabilitasyon ve çocuk rehabilitasyon olarak özel katlar halinde, alanında uzman doktoru, konusunda deneyimli fizyoterapistler ve tecrübeli hemşireleriyle hizmet sunmaktadır.

Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Gözmer Göz Merkezi

Özel Gözmer Göz Merkezi Doktorlar Caddesi üzerinde SGK anlaşmalı olarak hizmet vermektedir.

Özel Gözakademi Hastanesi

Özel Gözakademi Hastanesi, hastalarına 1800 m2 kapalı alanlı modern mimarisiyle, bölgemizde, tüm tetkik ve tedaviler ile ameliyatların yapıldığı huzurlu bir ortam sunmaktadır.

Denizli Özel Vizyon Göz Merkezi

Denizli'de göz üzerine uzmanlaşmış ilk göz merkezi olma özelliğini taşıyan Vizyon Göz Merkezi: 6 katlı modern binasında uzman hekimleri ile hizmet vermektedir.

Kemik Hastalıkları Hastanesi
Özel Efort Ortopedi Tıp Merkezi

Hızla gelişen sağlık sektöründe yeni bir vizyon ve anlayışla hizmetinizde olan Özel Efort Ortopedi Tıp Merkezi Denizli’de her zaman yanınızdadır.

Poliklinik
Özel Can Sağlık Polikliniği

Özel Can Sağlık Polikliniği, 07 Temmuz 1997 yılında hizmete açılmıştır. Yaklaşık 120 metrekarelik bir mekanda iken, bugün 350 metrekarelik yeni yerimizde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Denizli Hastaneleri

Özel Gözmer Göz Merkezi Doktorlar Caddesi üzerinde SGK anlaşmalı olarak hizmet vermektedir....

Hızla gelişen sağlık sektöründe yeni bir vizyon ve anlayışla hizmetinizde olan Özel Efort Ortopedi T...

Merkezimiz modern bir kaplıcanın sunduğu doğal tedavi olanaklarını, suya dayalı tedavi yöntemlerini ...

100 yataklı Acıpayam Devlet Hastanesi sadece Acıpayam'a değil, bir bölge hastane hüviyetinde hizmet ...

Yorum ve Şikayetler
Turgut Tarkan · 17 Aralık 2016

Özel Denizli Tekden Hastanesi
Bence Denizli'deki en-iyi hasta-hânedir kendileri, mübâlâğa oluyorsa da olsun; hattâ şimdiye Türkiye'de gördüğüm en-iyi ...

Sadiye Buke Benlioglu · 25 Mayıs 2016

Er-Pa Özel Denizli Sağlık Hastanesi
Kızımı ortopedi uzmanına götürecegim. Bu hastane hakkında bilgi almak istiyorum. Para ve zaman kaybetmeden. Bilen varsa ...

Eyüp Arda Altun · 28 Nisan 2016

Er-Pa Özel Denizli Sağlık Hastanesi
Ocak ayında doğum için gittim. Başıma gelmeyen kalmadı. Hastanenin görüntüsü güzel ama içi boş. Atanamamış iş bulamamış ...

TC Sü'Meyra ÇınarEge Parlak · 17 Aralık 2015

Özel Mediklinik Hastanesi
Hamileliğimin 32. haftasında Emre Gürçkaya ile tanıştık. 12.05.2015 de Emre Bey doğum yaptırdı. Keşke daha önce ona gits...