Mevlana Üniversitesi Hastanesi

Mevlana Üniversitesi Hastanesi
Kurum Adı:Mevlana Üniversitesi Hastanesi
Kategori:Üniversite Hastanesi
Şehir:Konya
İlçe:Meram
Adres:Aksinne Mahallesi Esmetaş Sokak No:16
Telefon:0 (332) 322-9410
37.85972232.490996

Kurum Hakkında

Yıllardır tanıdığınız, bildiğiniz, sevdiğiniz ve güvendiğiniz Mevlana Hastanesinde (bilinen eski adıyla Vakıf Hastanesi) yeni bir heyecanla, bazı yeni uygulamalarla sizlere daha da kaliteli bir hizmeti uygun fiyatlarla sunmayı amaçlıyoruz. Sağlık hizmetini en son teknolojiyi kullanarak en kaliteli şekilde ve ibadet duygusu içinde güzel ülkemizin güzel insanlarına sunmak en büyük hedefimizdir. Bu hedefimize ulaşmak için 250'e yakın doktor, diğer sağlık ve idari personelle kaliteli ve memnun edici bir hizmeti, çağdaş görünümlü fiziki alanlarda en modern teknolojiyi kullanarak güler yüzlü ve özverili bir tarzda sunmaya çalışıyoruz.

Mevlana Hastanesi olarak verdiğimiz hizmetin getirilerini, tekrar bu sektöre döndürerek, zincirin halkalarına daha yeni, daha gelişmiş yatırımları ilave etmeyi planlıyoruz. Modern kardiyoloji ve kalp cerrahisi merkezi, laboratuvarları, tıbbi görüntüleme ve tanı üniteleri, tüm branşlarda poliklinik hizmetleri, ameliyathaneleri ve yataklı tedavi üniteleri, diyaliz, acil servis, ambulans ve eczane hizmetleri ile 24 saat 365 gün hizmet veren hastanemizde "Sağlık sorun olmaktan çıktı" diyerek sağlığınızın size vereceği mutluluğa katkıda bulunmaktan gurur duyacağımızı bilmenizi istiyoruz.

Hastanemizden Devlet memurları, Sosyal Güvenlik Kurumu olarak tek çatı altında toplanan Emekli Sandığı, Bağ-Kur ve SSK üyeleri, yurt içi özel sağlık sigortalıları ve AGIS, ACHMEA, EURO-CENTER, Anlaşmalı ülkelerin devlet sigortalıları ve seyahat sigortası yaptıran yurt dışı sigortalılar yararlanabilmektedir.

Mevlana Üniversitesi Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Mevlana Üniversitesi Hastanesi, Konya ili Meram ilçesinde Üniversite hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mevlana Üniversitesi Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Mevlana Üniversitesi Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Mevlana Üniversitesi Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Mevlana Üniversitesi Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Konya Akademi Hastanesi

680 metre uzaklıkta

Aksinne Mah. Furgan Dede Cad. No:12 (Muhacir Pazarı Yanı)

Konya Anıt Hastanesi

830 metre uzaklıkta

Pirebi Mah. Kemha Sk. No:1 Meram

Konya Kızılay Derneği Özel Ticaret Borsası Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

Şükran Mahallesi Taşkapu Medrese Sokak No:7

Konya Asker Hastanesi

1.4 km. uzaklıkta

Şeyh Sadrettin Mh. Kazım Karabekir Cd. Meram

Beyhekim Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1.5 km. uzaklıkta

İhsaniye Mh. Abdul Ezel Paşa Cd. No:28

Konya Hospital

1.9 km. uzaklıkta

Şemsi Tebrizi Mh. Şerafettin Caddesi No:95

Dr. Arazi Tıp Merkezi

2 km. uzaklıkta

Ferhuniye Mah. Kocatepe Sok. 11/1