Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM - Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Muğla
İlçe:Menteşe
Adres:Orhaniye Mah. Devlet Hastanesi Avlusu
Telefon:0 (252) 213-2001
37.21456728.368896

Kurum Hakkında

1962 – 2004 Yılları arasında Muğla Devlet Hastanesi bünyesinde diş polikliniği olarak hizmet veren Merkezimiz, 2004 – 2008 yılları arasında Muğla Devlet Hastanesine bağlı Ağız ve Diş Tedavi Merkezine dönüşmüş, 2008 yılında tarihinde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi statüsü kazanıp eski binasında faaliyetine başlamıştır.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Muğla ili Menteşe ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuMuğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

40 metre uzaklıkta

Orhaniye Mah. İsmet Çatak Cad.

Move Fizik Tedavi Dal Merkezi

140 metre uzaklıkta

Orhaniye Mah. Haluk Özsoy Caddesi No:11/3

Güney Göz Hastanesı

1.1 km. uzaklıkta

Dirgeme Yolu, Yeni Emniyet Müdürlüğü Yanı

Muğlacan Diyaliz Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Muslihittin Mah. Mehmet Zekai Özbek Sok. No:91

Muğla Yücelen Hastanesi

4.2 km. uzaklıkta

Marmaris Yolu Kötekli Mevkii