Oksimer Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

Oksimer Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Kurum Adı:Oksimer Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Kategori:Oksijen Tedavi Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Fatih
Adres:Haseki Cad. No:26/1 Haseki
Telefon:0 (212) 632-7171
41.00943528.945832

Kurum Hakkında

Oksimer 1998 yılında özel hiperbarik oksijen tedavi merkezi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Kurulduğu ilk günden beri Türkiye nin her yerinden iyileşmeyen yarası, kemik iltihabı, diyabetik ayağı olan, ani işitme ve görme kaybı gelişen, soba-tüpgaz zehirlenmesi olan binlerce hastanın başvurduğu bir tedavi kurumudur.

1999 Ağustos ve Kasım Marmara depremlerinde, yüzün üzerinde depremzede tedaviye alınmış olup, seansa giren hastaların tümü başarıyla tedavi edilmiştir. Ayrıca dalgıç muayenesi ve vurgun dahil dalış hastalıkları nedeniyle başvuran profesyonel, amatör tüm dalgıçlara hizmet vermektedir.

Oksimer, 1998 yılında özel hiperbarik oksijen tedavi merkezi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Kurulduğu ilk günden beri Türkiye nin her yerinden iyileşmeyen yarası, kemik iltihabı, diyabetik ayağı olan, ani işitme ve görme kaybı gelişen, soba-tüpgaz zehirlenmesi olan binlerce hastanın başvurduğu bir tedavi kurumudur. 1999 Ağustos ve Kasım Marmara depremlerinde, 100'ün üzerinde depremzede tedaviye alınmış olup, seansa giren hastaların tümü başarıyla tedavi edilmiştir. Ayrıca dalgıç muayenesi ve vurgun dahil dalış hastalıkları nedeniyle başvuran profesyonel, amatör tüm dalgıçlara hizmet vermektedir.

Hastaların takibi esnasında, güleryüzlü personeli, tıbbi tedavilerin ve pansumanların yanında, gerektiğinde lokal cerrahi müdahaleler ve konsültan hekimleri ile tedavi hizmeti sunmaktadır.

Dünya standartlarında bir tedavi için, uluslararası standartlarda kalitesi kanıtlanmış Alman Haux-Life-Support GMBH firmasının Multiplace (10+4) kişilik basınç odası kullanılmaktadır.

Oksimer, kurumsal yapısını güçlendirmek ve hastalarına verdiği hizmet kalitesini her geçen gün arttırmak amacı ile bilgi işlem altyapısı hipernet sistemini kullanıma sokmuştur.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Su Altı Hastalıkları ve Hiperbarik Tıp
  • Hiperbarik Oksijen Tedavisi

Oksimer Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Oksimer Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, İstanbul ili Fatih ilçesinde oksijen tedavi merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Oksimer Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Oksimer Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Oksimer Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Oksimer Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Endotam Haseki Genel Cerrahi Merkezi

90 metre uzaklıkta

Millet Cad. No:21/1 D:4 Fatih

Ürorad Üroloji Merkezi

90 metre uzaklıkta

Keçehatun Mah. Adnan Adıvar Cad. Emiralioğlu Apt. No:24 Kat:1-2

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi

160 metre uzaklıkta

Millet Caddesi Aksaray / Fatih

Universal Aksaray Vatan Hastanesi

320 metre uzaklıkta

Adnan Menderes Bulvarı No:19 Aksaray

Avrupagöz Aksaray Göz Merkezi

330 metre uzaklıkta

Aksaray Mah. Turgut Özal Millet Cad. No:5

Medipol Üniversitesi Fındıkzade Hastanesi

590 metre uzaklıkta

Molla Şeref Mh. Fındıkzade Sk. No:3

Radyomar Fındıkzade Tıbbi Görüntüleme Merkezi

650 metre uzaklıkta

Kızılelma Cad. No:16/1 Fındıkzade