Özel Alman Galata Polikliniği

Özel Alman Galata Polikliniği
Kurum Adı:Özel Alman Galata Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Beyoğlu
Adres:Meclisi Mebusan Caddesi No:19 - Gemi Adamları Sınav Merkezi karşısı
Telefon:0 (212) 249-4997
41.02849428.985030

Kurum Hakkında

Alman Galata Polikliniği; yüzyıllardan beri İstanbul'un denize açılan kapısı olarak bilinen Karaköy'de, kişiye özel sağlık hizmeti sunma prensibiyle 2002 yılında kurulmuştur.

Uzman hekim kadromuz ve modern donanımımızla, yaşam kalitenizin devamlılığına katkı sağlamak başlıca hedefimizdir. Kliniğimizdeki tüm işlemler süresince "Sağlık Danışmanlığı" hizmetimizi kesintisiz olarak sürdürmekteyiz.

2002 yılından bu güne, Klinik Laboratuar alanındaki gelişmeleri sürekli izleyerek yeni sistem ve yöntemleri yapısına katmış ve ilk günkü çağdaş yapısını sürekli geliştirmiştir.

Özel Alman Galata Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Alman Galata Polikliniği, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Alman Galata Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Alman Galata Polikliniği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Alman Galata Polikliniği 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Alman Galata Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Avusturya Sen Jorj Hastanesi

1 km. uzaklıkta

Bereketzade Medresesi Sk. No:7 Karaköy

Beyoğlu Göz Hastanesi

1 km. uzaklıkta

Bereketzade Cami Sokak No:2

İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Gümüşsuyu İnönü Cad. No:46/1 Taksim

EyeStar Göz Hastalıkları Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Kocatepe Mah. Cumhuriyet Cad. Ceylan apt. No:13 Taksim

Surp Agop Hastanesi

1.5 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Cad. Sur Agop Apt. No:57 Elmadağ Taksim

Doktor Osman Köklü Tıp Merkezi

1.6 km. uzaklıkta

Kızılay Meydanı No:2 Kasımpaşa