Özel Ankara Umut Hastanesi

Özel Ankara Umut Hastanesi
Kurum Adı:Özel Ankara Umut Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Büklüm Sokak No:72 Kavaklıdere
Telefon:0 (312) 466-3838
39.90644032.863412

Kurum Hakkında

Sağlık sektöründe genel amaçlı hastane ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulan Kavaklıdere Umut Hastanesi; 2006 yılı başından itibaren sunduğu hizmetlerin kalitesini sürekli arttırarak geliştirmekte, deneyimli doktor-hemşire kadrosu ile destek hizmetlerinden oluşan ekibiyle birlikte sağlık sektöründe yer almaktadır.

Kavaklıdere Umut Hastanesi, kurulduğu günden bu yana üstlendiği tüm muayene, tahlil tetkik ve ameliyat operasyonlarını profesyonel bir hizmet anlayışıyla yerine getirmiş, kamu ve özel kesim kurumları ile gerçek kişilerin sağlık hizmetlerinden en yüksek verimi alabilmesi için bilginin paylaşımı ve dayanışmaya önem vermiştir. Çalışanların üretilen bilgiyi en iyi şekilde kullanabilmesi için bilgiye erişimi kolaylaştırıcı tüm uygulamalara öncelik tanınmıştır. Ayrıca, hedeflerimize erişebilmek üzere, sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, çok hızlı şekillenen yeni teknolojiler hakkındaki bilgilerimizi sürekli güncelleştirmekte ve bunları hastalarımızla paylaşmaktayız.

Kalp Damar Cerrahisi ve Kardiyoloji operasyonlarının yoğun olduğu hastanemizde, bu hizmetlerin yanında Ortopedi, Genel Cerrahi, Plastik Cerrahi ve Kulak-Burun-Boğaz ameliyatları da başarılı bir biçimde gerçekleştirilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Gastroenteroloji
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Cerrahisi
 • Üroloji
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım

Özel Ankara Umut Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ankara Umut Hastanesi, Ankara ili Çankaya ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Selcuk Bozdogan · 25 Ocak 2016

Doğru yerdeyiz bunu tüm kalbimle hissediyorum... Allahım sabah uyandığımda abim sağlığına kavuşsun inşallah. Tüm sağlık personeline sonsuz teşekkürler

Medine Açikgöz Efe · 11 Şubat 2015

Babam İsmail Açıkgöz şu anda orada yatıyor ve Allah'ın izniyle yarın baypas olaak babacım önce Allah'a sonra doktorlara ve personeline emanet

TC Nermin Ucar · 6 Ekim 2013

Annem 15 gün önce Umut Hastanesinde anjiyo oldu. hastanenin ihmali yüzünden çok kan kaybetti hala düzelemedi bacağına çok bastırdıkları için bacağının ağrısından duramıyor. hastaneye karşı güvenimizi yitirdik yoksa biz oraya tam bir güven duygusuyla gitmiştik.

Hasan Güngör · 29 Temmuz 2013

Dahiliye bölümünde muayene oldum çok memnun kaldım Sn.Prof. Dr. Abidin Kumbasar Hocaya teşekkür eder iyi bayramlar dilerim. Hasan GÜNGÖR- Ankara

Ahmet Üstünel · 25 Şubat 2013

Kayın biraderim Mahir Taşbulat şu an kalp damar kliniğinde yatmakta olup bütün hastane personelinize teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Halis Solmaz · 13 Haziran 2012

Umut hastanesi gerçekten tüm hastalar için bir umut görevi yapıyor, hastane çalışanlarına sonsuz teşekürler ediyorum. Babam ameliyat oldu, hastahanenin tüm hizmetlerinden oldukça memnun kaldım. Özellikle Kalp, damarda bir numara. Umut hocama, Doğan hocama Bartından kucak dolusu sevgi ve selam olsun.

Sedat Dombaycı · 10 Şubat 2012

Eniştem hastanenizde yatıyor. Kendisine acil şifalar diliyorum inşallah sağlıklı bir şekilde kısa zamanda aramıza döner hastane personeline kolay gelsin.

Hülya Kara · 3 Şubat 2012

Şu anda babam hastanenizde yatıyor. Önce Allah sonra size güveniyoruz.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Ankara Umut Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Ankara Umut Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 54 oy kullanılmış ve kurum hakkında 8 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Ankara Umut Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kudret Göz Ankara Hastanesi

140 metre uzaklıkta

Kenedy Cad. No:71 Kavaklıdere

Çankaya Hastanesi

190 metre uzaklıkta

Bülten Sokak No:44 Çankaya

Egerad Tıp Laboratuvarları ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi

260 metre uzaklıkta

Kennedy Cad. No:30/B Kavaklıdere

Aykaç Diş Kliniği

310 metre uzaklıkta

Tunalı Hilmi Caddesi 105/5 Kavaklıdere

İntegra Tıbbi Görüntüleme Merkezi

340 metre uzaklıkta

Tahran Caddesi No:38 Kavaklıdere

Primer Tıbbi Görüntüleme Merkezi

370 metre uzaklıkta

Bestekar Sokak No. 47 Kavaklıdere

Biltaş Böbrek Taşı Kırma Merkezi

430 metre uzaklıkta

Kennedy Cad. No:23 D:2 Kavaklıdere