Özel Asrın Tıp Merkezi

Özel Asrın Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Asrın Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Tekirdağ
İlçe:Çorlu
Adres:Muhittin Mah. Süleyman Paşa Cad. Köşdere Apt. No:3
Telefon:0 (282) 651-2525
41.15441527.818112

Kurum Hakkında

Bizler Trakya’nın merkezi konumundaki Çorlu İlçemizde kaliteli, kolay ulaşılabilir, halk sağlığını ön planda tutan ve aynı zamanda ucuz sağlık hizmeti verebilmek amacıyla, Özel Asrın Tıp Merkezi adı altında yeni bir sağlık kuruluşuna imza atmış bulunuyoruz.

2008 yılında faaliyete başlamış bulunan Asrın Tıp Merkezi, Dahiliye, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, 24 saat açık Acil ünitesiyle Çorlu halkına hizmet vermektedir. Sosyal Güvenlik Kurumu ve Maliye Bakanlığı ile anlaşmalarımız tamamlanmış olup sosyal güvenceli hasta kabulüne de başlamış bulunmaktayız.

Önce insan diyerek yola çıkan doktor kadromuz ve sağlık ekibimizin yanında güler yüzlü 30 personelimiz ve ferah ortamımızla insan sağlığını birinci planda tutan, günümüz bilimsel ve teknolojik gelişmelerini yakından takip eden ve bunları kolay ulaşılabilir kılan dürüst bir anlayışla hizmete başlamış durumdayız. Amacımız; tedavi edici tıbbı hizmetlerin yanında bölge halkının sağlığının korunması ve yaşam kalitesinin yükseltilmesine de katkıda bulunmaktır.

Ekibimiz bunun gerçekleşebilmesi için her türlü bilgiye ulaşmayı, meslektaşlarıyla müşterek çalışmalar içine girmeye ve çeşitli sosyal ve eğitim faaliyetleri içinde yer almaya hazırdır, ve bunun içinde şimdiden projeler üretilmeye başlanmıştır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Acil

Özel Asrın Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Asrın Tıp Merkezi, Tekirdağ ili Çorlu ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Asrın Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Asrın Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Asrın Tıp Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Asrın Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Reyap Hastanesi

180 metre uzaklıkta

Omurtak Caddesi No:48

Vega Hospıtal Hastanesi

180 metre uzaklıkta

Kazımiye Mah. Uğur Mumcu Caddesi No:6

Çorlu İrmet Hospital Hastanesi

200 metre uzaklıkta

Muhittin Mah. Salih Omurtak Cad. No:41

Buse Çolpan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

220 metre uzaklıkta

Muhittin Mah. Omurtak Cd. Rıza Güleryüz İş Mrk. No:39/1

Dünyagöz Hastanesi Tekirdağ

240 metre uzaklıkta

Kazımiye Mah. Ali Fuat Cebesoy Cad. No:1

AS-TIP Nörofizyoloji Merkezi

280 metre uzaklıkta

Atatürk Bulvarı Şair Fuzuli Cad. No:1/5

Avrupagöz Çorlu Göz Merkezi

330 metre uzaklıkta

Omurtak Cd. No:29/A Çorlu