Özel Bağcılar Median Tıp Merkezi

Özel Bağcılar Median Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Bağcılar Median Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bağcılar
Adres:Çınar Mah. 6. Sokak No 10/A Bağcılar
Telefon:0 (850) 201-0666
41.03677328.860419

Kurum Hakkında

Özel Maymed Tıp Merkezi hizmete girdiği 2004 yılından bu güne kadar yaptığı sağlık yatırımları ile daima ilk ve öncü olmayı hedeflemiş ve şuan Median Sağlık Gubunun bünyesinde Bağcılar Median olarak yoluna devam etmektedir.

Hastalarımızın ihtiyaçlarını tam olarak anlamak, geniş bir bakış açısıyla değerlendirerek yanıtlamak ve sürekli hasta odaklı yaşamak stratejimizin ve kültürümüzün bir parçasıdır.

Vermiş olduğumuz Değer, hastalarımıza uyguladığımız tedavinin kalitesinde, hasta ve yakınlarına gösterdiğimiz ilgi, saygı ve sevgi, bize duymuş olduğunuz güven ve göstermiş olduğunuz ilgi bunun bir göstergesidir.

Tıp Merkezimiz 6 yıldır insan sağlığına önem verir, yaşam kalitesini artırmaya yönelik çalışmalarında en yüksek etik standartları ve kalite anlayışını ilke edinerek Bağcılarda hizmet vermektedir.

Özel Bağcılar Median tıp merkezi sağlık hizmetlerinde tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, güvenilir, hasta odaklı ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarınasaygılı, tecrübeli sağlık çalışanı yetiştiren, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kuruluş olarak yoluna devam edecektir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Psikiyatri
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Göz Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Bağcılar Median Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Bağcılar Median Tıp Merkezi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Bağcılar Median Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Bağcılar Median Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Bağcılar Median Tıp Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Bağcılar Median Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yeni İklim Hastanesi

190 metre uzaklıkta

Sancaktepe Mh. 12.Sk. No:5 Bağcılar

Yeni Ufuk Hastanesi

220 metre uzaklıkta

İnönü Mah. 27. Sokak No:4

Hospitalist Hastanesi

510 metre uzaklıkta

Yavuzselim Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cad. 26/A

Şehri Dent Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

640 metre uzaklıkta

İnönü Mahallesi 28/1 Sokak No:1 Bağcılar

Dünyagöz Hastanesi Bağcılar

680 metre uzaklıkta

İnönü Mh. Hoca Ahmed Yesevi Cd. No:13

Avrupagöz Bağcılar  Göz Merkezi

680 metre uzaklıkta

Yavuz Selim Mah. 26/1 Sok. No:29 Bağcılar