Özel Boğaziçi Tıp Merkezi

Özel Boğaziçi Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Boğaziçi Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:Yenidoğan Sokak No:7 (Yıldız Teknik Üniversitesi karşısı)
Telefon:0 (212) 227-0000
41.05196029.007970

Kurum Hakkında

Boğaziçi Tıp Merkezi, 2001 yılından beri 2500m2'lik modern, bağımsız bir binada hizmet vermektir. Beşiktaş-Yıldız'da, Boğaz köprüsü ilk çıkışının Barbaros Bulvarı'yla buluştuğu kavşakta yer alan sağlık kuruluşumuza, Anadolu yakasından da kolaylıkla ulaşılabilmektedir.

Sağlığımız söz konusu olduğunda, başvuracağımız sağlık kurumundan çok şey bekleriz; Günün 24 saati güleryüzlü, saygılı, anlayışlı, güvenilir bir sağlık ekibiyle karşılaşmayı umarız.

Hastalığımızın tanısının modern cihazlarla desteklenerek hızlı ve doğru olarak konmasını, işinin ehli uzman doktorların gerçekleştirdiği doğru tedavinin şefkatli bakım ve sıcak ilgiyle bütünleşerek taburcu olana kadar sürmesini arzu ederiz.

Ödediğimiz ücret nedeniyle, yüreğimizde burukluk hissetmeden, evimize sağlıklı ve mutlu bir şekilde uğurlanmayı beklemek en doğal hakkımızdır. Sağlık kuruluşumuzun merkezi yerde olmasını, kolayca ulaşılmasını, otopark sorununun yaşanmamasını isteriz. Bu haklı beklentilerinizi karşılamanın, doğru tanı, uygun tedavi, hasta ve yakınlarının memnuniyetini eksiksiz gerçekleştirme ve hizmette sürekli yüksek standartlara erişmenin gayretindeyiz.

Her türlü sağlık ve estetik sorunlarınız için 365 gün 24 saat bize ulaşabilirsiniz. Boğaziçi Tıp Merkezi'nin hizmetleri ile ilgili ayrıntılı bilgi edinmek amacı ile, kurumumuza yapacağınız kısa bir ziyarette sizi ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil

Özel Boğaziçi Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Boğaziçi Tıp Merkezi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Zaza Aslan · 16 Nisan 2016

Yaklaşık 6. sene önce Dr *** ***'a burun estetiği yaptım adamlar burnumun içimdeki kıkırdak ve en kötüsü tüm etleri almışlar nefesim nerdeyese yok denilecek şekilde hayatım mahf oldu. Hayatım tam bi kabusa döndü bu ameliyatı olmadan önce hayatımda hastaneye giden adam değildim ama şimdi ise hastane hastane kapı kapı dolaşıyorum.

Uğur Aygün · 20 Temmuz 2015

27.06.2015 tarihinde merkezinizde saç ekimi yaptırdım. Doktor olmayan sağlıkçılar tarafından ekim yapıldı. İsimleri ***, ***, ***, *** ekimi yaptı. Lakayıt ve hijyenden çok uzak bir ortamdı. Sonuç elbette berbattı. En kötüsü de muhatap bulamamaktı. Param haram olsun. uaygun45@hotmail.com

TC Ayseguel Topuz Atmaca · 28 Nisan 2014

Burun estetiği olmak isteyenlere Opr.Dr. İsmail Bayram tavsiye ediyorum

Mert Polat · 26 Ağustos 2012

Ben Çiğdem Yüceal, bir hafta önce burun estetiği oldum kısa zaman olmasına rağmen burnum mükemmel gözüküyor. Doktor Nejdet Bey'e ve tüm personele çok teşekkür ederim. Düşünen varsa tavsiye ederim.

Boğaziçi Saç Ekimi · 13 Ocak 2012

Facebook sayfasından da ulaşabilirsiniz.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Boğaziçi Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Boğaziçi Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 30 oy kullanılmış ve kurum hakkında 5 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Boğaziçi Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi

40 metre uzaklıkta

Barbaros Bulvarı No:109 Yıldız

Dentistanbul Diş Hastanesi

90 metre uzaklıkta

Yıldız Posta Cad. No:71

Ota & Jinemed Hastanesi

720 metre uzaklıkta

Nüzhetiye Cad. Deryadil Sk. No:1

Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi

830 metre uzaklıkta

Hakkı Yeten Cad. No:11 Kat 3 Terrace Fulya

İstanbul Genetik Grubu Genetik Tanı Merkezi

840 metre uzaklıkta

Türkali Mh. Nüzhetiye Cd. 38/A

Acıbadem Fulya Hastanesi

840 metre uzaklıkta

Dikilitaş Mah. Hakkı Yeten Cad. Yeşilçimen Sok. No:23 Fulya

Cankat Kadın Sağlığı Merkezi

850 metre uzaklıkta

Hakkı Yeten Cad. 12/4 Doğu İş Merkezi Fulya