Özel Chiropody Ataköy Ayak Sağlığı Merkezi

Özel Chiropody Ataköy Ayak Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Özel Chiropody Ataköy Ayak Sağlığı Merkezi
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Bakırköy
Adres:Ataköy 5.kısım E-2 6/A Blok D:1 Bakırköy
Telefon:0 (212) 559-3960
40.97778228.857586

Kurum Hakkında

Uzman Podolog Derya Güngörür tarafından kurulan Chiropody Ataköy ayak sağlığı merkezi, hastalarına 2007 yılından beri hizmet vermektedir. Podoloji yani ayak sağlığı üzerine Türkiye’de aldığı eğitimlerin dışında dünyada ayak sağlığı konularının öncülerinden sayılan Ruck üniversitesinde eğitimlerini tamamlayan uzmanımız International ve Medical Park hastanelerinde uzman podolog olarak çalışmış olup ayak sağlığı konularındaki tecrübesi ile hastalarına şifa olmuştur.

Uzmanımız Derya Güngörür’ün merkezinde benimsediği misyon; ayak ve tırnak sağlığının, bedenimizin yükünü çeken ayaklarımız için bir ihtiyacı olduğu ve bu problemleri yaşayan hastalarında, hastalık faktörlerini belirleyerek bunlara uygun koruyucu önlemleri ve tedaviyi belirleyerek hastalıkların iyileştirilmesidir.

Ataköy ayak sağlığı merkezinde başlıca batık tırnak, diyabetik ayak bakımı, tırnak mantarı, nasır, siğil, ortez uygulamaları ve 3to tel uygulama uzmanlıkları olmak üzere yüzlerce hastamızın tedavisi gerçekleştirilmiştir.

Hizmetlerimiz
  • Tırnak Batması
  • Tırnak Mantarı
  • Nasır Tedavisi
  • Topuk Çatlakları
  • Tırnak Kalınlaşması
  • Diyabetik Ayak Bakımı
  • Medikal Ayak Bakımı

Özel Chiropody Ataköy Ayak Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Chiropody Ataköy Ayak Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Remzi Can Erkan · 28 Şubat 2016

Uzman Derya hanım tedavi için çok teşekkür ederim.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Chiropody Ataköy Ayak Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Chiropody Ataköy Ayak Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Chiropody Ataköy Ayak Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Çamlık Hastanesi

740 metre uzaklıkta

Zuhuratbaba Mah. Yücetarla Cad. No:46

Spektromar İleri Görüntüleme Merkezi

990 metre uzaklıkta

Fişekhane Cad. Sporcu Sokak. No:1/A

Dentistanbul Bakırköy Polikliniği

1.1 km. uzaklıkta

Zeytinlik Mah. Fişekhane cad. No:46 D:2

Pedamed Psikiyatri Tıp Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Zuhuratbaba Mah. Yücetarla Cad. No:11

Kızılay Bakırköy Niyazi Mete Ali Rıza Mete Tıp Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Zeytinlik Mahallesi Yakut Sokak No:19