Özel Çorlu Deva Diyaliz Merkezi

Özel  Çorlu Deva Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Çorlu Deva Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Tekirdağ
İlçe:Çorlu
Adres:Kazimiye Mah. Cahit Sıtkı Tarancı Cad. No:7 Çorlu
Telefon:0 (282) 673-5666
41.15351527.831105

Kurum Hakkında

Çorlu Deva Özel Diyaliz Merkezi, 2006 yılında Çorlu'da açılmış olup Şifa Grubu'nun ikinci sağlık yatırımıdır. Merkezimiz, yüksek standartlarda alt yapı ve teknolojik donanıma sahip, konusunda uzman 30 kişilik tıbbi ve idari kadrosu ile hastalarımızın sağlık ve sosyal standartlarını en üst düzeye ulaştırmak için hizmet vermektedir.

Merkezimiz, sertifikalı diyaliz hekimleri, hemşireleri, part time Nefrolog, Psikolog, Diyetisyen, Sosyal Hizmet Uzmanı ve Profesyonel idari kadroları ile hizmet vermektedir.

Merkezimiz, 30 makine kapasitelidir. Yenilediğimiz en son teknoloji su sistemi, merkezi bakteri ve endotoksin filtrasyon sistemi mevcuttur. Bu sistem hem hastalarda toksik belirtiler görülmesini ortadan kaldırmakta hem de yüksek etkinlikli ve akım hızlı Diyaliz yapmamıza imkan sağlamaktadır. Kullanılan cihazlar, Avrupa standartlarının en üst modelleri olup Avrupa ve Amerika'da tercih edilen sistemlerdendir.

Diyaliz salonlarımızda Hepatit B'li hastaların makine oda ve tuvaleti Hepatit C'li hastaların makineleri negatif hastalardan kesin olarak ayrılmıştır.

Dinlenme odalarımız hastalarımızın diyaliz sonrası rahat bir şekilde istirahat edeceği konumda dizayn edilmiştir. Hasta giyinme odalarında şahsi eşyalarını koyabilecekleri kilitli dolap her hasta için ayrı ayrı tahsis edilmiştir. Hasta yataklarımız otomatik kumanda sistemi ile ve yatak başı TV lerle hastalarımızın en rahat yatacağı pozisyonda ayarlanmaktadır.

Hastalarımızın tedavi takipleri titizlikle yapılmakta ve aylık tahlilleri şahsi dosyalarında merkez bilgisayarımızda saklanmaktadır. Aynı zamanda tüm tedavi ve tetkikleri bağlı bulunduğumuz hastanemizde ücretsiz yapılmaktadır. Hastalarımızın beslenme ve ruhsal durumları ve karşılaştıkları zorluklara yardımcı olmak amacıyla diyetisyen, psikolog, sosyal hizmet uzmanımız çalışmaktadır. Hastalarımız tedavi sırasında ana yemek, ara öğün yiyecekleri merkezimiz tarafından ikram edilmektedir. Bekleme salonu özel olarak düzenlenmiş hasta ve hasta yakınlarının rahat etmeleri sağlanmıştır.

Hasta taşıma servisimizle tüm hastalarımızı evlerinden alıp sağlıklı bir şekilde tekrar refakatçi eşliğinde evlerine bırakmaktayız. Geniş bir hasta servis ağına sahip olan merkezimiz, hastaların durumlarının bilincinde olarak en kısa sürede ulaşımının sağlanması için azami çaba sarfetmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Çorlu Deva Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Çorlu Deva Diyaliz Merkezi, Tekirdağ ili Çorlu ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Çorlu Deva Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Çorlu Deva Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Çorlu Deva Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel  Çorlu Deva Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Life Port Hospital Hastanesi

340 metre uzaklıkta

Alipaşa Mah. Kılıç Ali Paşa Cad. No:36/1

Çorlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

630 metre uzaklıkta

Alipaşa Mh. 18 Mart Cd. No:5

Optimed Çorlu Tıp Merkezi

730 metre uzaklıkta

Kazımiye Mahallesi Salih Omurtak Caddesi No:58/C

Rumeli Göz Hastalıkları Merkezi

760 metre uzaklıkta

Muhittin Mah. Salih Omurtak Cad. No:29/A

Çorlu Şifa Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

780 metre uzaklıkta

Nusratiye Mah. Erdal İnönü Cad. Akemler Sitesi B Blok zemin kat No:1

Buse Çolpan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

870 metre uzaklıkta

Muhittin Mah. Omurtak Cd. Rıza Güleryüz İş Mrk. No:39/1

Çorlu İrmet Hospital Hastanesi

890 metre uzaklıkta

Muhittin Mah. Salih Omurtak Cad. No:41