Özel Dent Akademi Ağız ve Diş Polikliniği

Özel Dent Akademi Ağız ve Diş Polikliniği
Kurum Adı:Özel Dent Akademi Ağız ve Diş Polikliniği
Kategori:ADSM - Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Maltepe
Adres:Feyzullah Mah. Mimarsinan Cad. Krizantem Sk. No:19
Telefon:0 (216) 444-5107
40.92458829.129128

Kurum Hakkında

Kliniğimiz 2013 yılında Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak Maltepe'de kurulmuş olup, en son teknolojik ekipmanlarla sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına ve büyüyen kadrosuyla çalışmalarına devam etmektedir. Kliniğimizde diş sağlığı ve estetiği ile ilgili tüm tedaviler en son teknoloji ve bilimsel gelişmelerin ışığı altında konusunda uzman doktorlarımız ile gerçekleştirilmektedir.

Kliniğimizde ortodonti, pedodonti (Çocuk Diş Hekimi), Periodontoloji, İmplantoloji ve Çene cerrahisi uzman hekimlerimiz hizmet vermektedir. Doktorlarımıza konusunda eğitimli ve tecrübeli dental hijyenistler yardımcı olmaktadır.

Özel Dent Akademi Ağız ve Diş Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Dent Akademi Ağız ve Diş Polikliniği, İstanbul ili Maltepe ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Innocent Fine · 11 Haziran 2013

Hizmetleriniz tam olarak nedir? Ben diş çektirip yaptırmak istiyorum. Mesai saatleriniz tam olarak nedir? Randevu almamız gerekiyor mu?

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Dent Akademi Ağız ve Diş Polikliniği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Dent Akademi Ağız ve Diş Polikliniği 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 13 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Dent Akademi Ağız ve Diş Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İmpladent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

40 metre uzaklıkta

Mimar Sinan Cad. No:8C Maltepe

Maltepe Tıp Merkezi

120 metre uzaklıkta

Feyzullah Mh. Bağdat Cd. No:346/D - Maltepe Merkez Cumhuriyet Camii Al

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

490 metre uzaklıkta

Feyzullah Cad. No:39 Maltepe

Maltepe Bölge Hastanesi

820 metre uzaklıkta

Bağdat Cad. No:475 Maltepe

Maltepe Ersoy Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

Altayçeşme Mah. Varna Sok. No:16

Maltepe Devlet Hastanesi

1.5 km. uzaklıkta

Altayçeşme Mah. Çam Sok. No:26-28 Maltepe