Özel Devrek Can Diyaliz Merkezi

Özel Devrek Can Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Devrek Can Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Zonguldak
İlçe:Devrek
Adres:İsmet Paşa Mah. İstasyon sok. Bükrü Sitesi Köşem Apt. No:31/1
Telefon:0 (372) 556-0077
41.22287631.965008

Kurum Hakkında

Hastalarımız lüks, klimalı servis araçlarımızla, özel eğitimli şoförlerimiz ve deneyimli acil tıbbi teknisyenlerimiz ile birlikte evlerinden alınıp diyaliz hizmeti verildikten sonra evlerine bırakılmaktadırlar.

Hastalarımız diyalizde iken kablolu televizyon, uydu yayını ve özel ses sistemi ile birlikte her hastaya televizyon ve müzik yayını yapılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Devrek Can Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Devrek Can Diyaliz Merkezi, Zonguldak ili Devrek ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Fetullah Uçar · 1 Ekim 2014

Beş yıldızlı ağırlama ve hizmetiyle konforuyla ereğli can diyaliz merkezinden sonra ki isim

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Devrek Can Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Devrek Can Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Devrek Can Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Devrek Devlet Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

Yeni Mah.Vedat Ali Özkan Cad.

Gökçebey Devlet Hastanesi

17.3 km. uzaklıkta

Çay Mah. İstasyon Cad. Karakol Karşısı

Çaycuma Devlet Hastanesi

24.1 km. uzaklıkta

Yeşiltepe Mahallesi Topbaşı Mevkii

Çaycuma Sevgi Tıp Merkezi

24.4 km. uzaklıkta

Yeni Mahalle Nihat Kantarcı Caddesi Doğu Sok. No:2

Karabük Yenice Devlet Hastanesi

28.5 km. uzaklıkta

İsmetpaşa Mah. Doruk Sok. No:1