Özel Duygu Ruh Sağlığı Merkezi

Özel Duygu Ruh Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Özel Duygu Ruh Sağlığı Merkezi
Kategori:Psikiyatri Merkezi
Şehir:Adana
İlçe:Seyhan
Adres:Atatürk Cad. 2. Sok. A.Günay Apt. Kat:2
Telefon:0 (322) 458-3833
37.00128335.323440

Kurum Hakkında

Özel Duygu Ruh Sağlığı Merkezi; Ruh Sağlığı alanında çağdaş tedavi olanaklarını ve özellikle Koruyucu Ruh Sağlığı yöntemlerini uygulama amacıyla 1997 yılında kurulmuş bir Merkezdir.

Adana'da ilk özel ruh sağlığı merkezi olarak 2007 sonuna kadar hizmet verdikten sonra daha çok kişiye hizmet ulaştırabilmek için Sosyal Güvenlik Kurumları (SSK, Bağ-kur ve Emekli Sandığı), kamu çalışanları ve yakınları ile anlaşma yapılmıştır.

Özel Duygu Ruh Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Duygu Ruh Sağlığı Merkezi, Adana ili Seyhan ilçesinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Duygu Ruh Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Duygu Ruh Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Duygu Ruh Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 11 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Duygu Ruh Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Güzelyalı Doğuş Kadın Hastalıkları ve Sağlığı Dal Merkezi

250 metre uzaklıkta

Cemalpaşa Mh. Gazipaşa Blv. Gen Plaza N:45 K:5

Sevgi Göz Teşhis ve Tedavi Merkezi

480 metre uzaklıkta

Valiyolu Cd. 62028 Sk. No:2/A

Ziyapaşa Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Merkezi

530 metre uzaklıkta

Kurtuluş Mh. Ziyapaşa Bulvarı 64009 Sk.

Sistem Tıp Merkezi

740 metre uzaklıkta

Cemalpaşa Mah. 63007 Sok. No:25/H

Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi

750 metre uzaklıkta

Gazi Paşa Mah. Baraj Cad. No:7

Can Doğum ve Cerrahi Hastanesi

810 metre uzaklıkta

Reşatbey Mah. Cumhuriyet Cad. No:31