Özel ECM Köroğlu Plastik Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Merkezi

Özel ECM Köroğlu Plastik Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Merkezi
Kurum Adı:Özel ECM Köroğlu Plastik Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Uğur Mumcu Caddesi No:6 GOP
Telefon:0 (312) 446-5060
39.89271432.870389

Kurum Hakkında

ECM Estetik Cerrahi Merkezi 1993 Eylül ayında kuruldu. 2007 yılına kadar muayenehane tarzında devam etti. Daha sonra Uğur Mumcu Cad. No:6 da Plastik, Estetik ve Rekonstrüktüf Cerrahi Dal Merkezi’ne dönüştü.

ECM dört katlı, 1.645 m² kapalı alanda, amaliyathanesi bulunan, 10 yataklı bir komplekstir. 7 gün 24 saat acil hizmeti vermektedir. 4 uzman plastik ve rekonstrüktif cerrah, 1 anastezi uzman doktor, 2 hemşire, 1 ATT, 1 güzellik uzmanı, 2 idari, 2 teknik personel görev yapmaktadır. Tüm estetik cerrahi ameliyatlar (meme büyültme ve küçültme, burun ameliyatı, karın germe, göz kapağı estetiği, yağ alma), saç ekimi, rekonstrüktif cerrahi, lazer epilasyon, botox ve dolgu uygulamaları, cilt bakımı ve zayıflama, ozon terapisi yapılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • Biyokimya
  • Mikrobiyoloji

Özel ECM Köroğlu Plastik Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel ECM Köroğlu Plastik Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel ECM Köroğlu Plastik Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel ECM Köroğlu Plastik Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel ECM Köroğlu Plastik Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel ECM Köroğlu Plastik Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Mustafa Salih Görüntüleme Merkezi

130 metre uzaklıkta

Uğur Mumcu Caddesi No.18/4 Gaziosmanpaşa

Lösante Lösemili Çocuklar Hastanesi

530 metre uzaklıkta

Turgutlu Sok. No:30 G.O.P

MED-DİŞ Ağız-Diş Sağlığı Polikliniği

720 metre uzaklıkta

Arjantin Caddesi Borazan Sok. No:8 Gaziosmanpaşa

Turkuaz Göz Merkezi

740 metre uzaklıkta

Nenehatun Caddesi No 61 G.O.P

Centrum Tüp Bebek Merkezi

760 metre uzaklıkta

Nenehatun Caddesi No:59 Gaziosmanpaşa

Onko Ankara Onkoloji Merkezi

940 metre uzaklıkta

Uğur Mumcu Caddesi No:100 Gaziosmanpaşa