Özel Fizikon Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Özel Fizikon Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kurum Adı:Özel Fizikon FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:Konya
İlçe:Selçuklu
Adres:Hastane Cad. Mümtaz Koru Sk. Çetinkaya İş Merkezi No:10 Kat 1
Telefon:0 (332) 353-6900
37.87768832.490268

Kurum Hakkında

Özel Fizikon Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 24 Mart 2005’de açıldı. Merkezimiz hastaneler bölgesinde olup (Numune Hastanesi civarında) her türlü vasıta ile ulaşımı kolaydır. Merkezimizde biri profesör olmak üzere 4 Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon (FTR) uzmanı, 8 fizyoterapist ve fizik tedavide çalışan 20 sağlık personeli kadrosu vardır. Bünyemizde acil, röntgen, hasta kabul, muhasebe ve diğer görevlilerle birlikte yaklaşık 50 kişi çalışmaktadır.

Merkezimizde romatizmal hastalıklar, boyun ve kol ağrıları, omuz, dirsek, el, sırt, bel ve bacak ağrıları, kalça, diz ve ayak ağrılarının tanı ve tedavisi yapılmaktadır. İnme, beyin ve omurilik yaralanmaları sonucu gelişen bozukluklar, MS, Parkinson, CP, çocuk felci, miyopati, hidrosefali, meningomiyelosel, felçler, lenfödem, kırık ve ameliyat sonu eklem kontraktürleri, eklem protezi, yüz felci, obezite, yürüme bozuklukları ve diğer hastalıklar rehabilite edilmektedir.

Merkezimiz günlük 200 muayene, 320 fizik tedavi ve 64 rehabilitasyon hastası alma kapasitesine sahiptir. FTR uygulamaları uzman hekimlerin gözetiminde fizyoterapistler ve fizik tedavi konusunda eğitilmiş sağlık yüksek okulu mezunu sağlık elemanları tarafından yapılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Özel Fizikon Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Fizikon Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Konya ili Selçuklu ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Fizikon Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Fizikon Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Fizikon Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 5 üzerinden 1.9 puan almıştır. Toplam 12 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Fizikon Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Konya Göz Merkezi

50 metre uzaklıkta

Ferhuniye Mh. Mümtaz Koru Sk. No:6

Konya Selçuklu Hastanesi

100 metre uzaklıkta

Hastane Cad. No:28 Selçuklu

Büyükşehir Hastanesi

110 metre uzaklıkta

Hastane Cad. İktap Sok. No:4

Dr. Arazi Tıp Merkezi

200 metre uzaklıkta

Ferhuniye Mah. Kocatepe Sok. 11/1

Konya Hospital

380 metre uzaklıkta

Şemsi Tebrizi Mh. Şerafettin Caddesi No:95

Konya Huzur Diyaliz Merkezi

650 metre uzaklıkta

Feritpaşa Mah. İfa Sokak No:3/A

Beyhekim Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

680 metre uzaklıkta

İhsaniye Mh. Abdul Ezel Paşa Cd. No:28