Özel Fonksiyon Manuel Fizyoterapi Rehabilitasyon Merkezi

Özel Fonksiyon Manuel Fizyoterapi Rehabilitasyon Merkezi
Kurum Adı:Özel Fonksiyon Manuel Fizyoterapi Rehabilitasyon Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Kızılırmak Mah. Dumlupınar Bulvarı No:3A 4.Kat D:10 Söğütözü
Telefon:0 (312) 466-1885
39.91277332.808908

Kurum Hakkında

Teknolojik Donanımız ve bilimsel gelişmelerin öncüsü uzman kadromuzla yıllardır sizlerin yaşamına artı değerler katarak sağlığınızla yaşayacağınız mutluluğu paylaşmak için çalışıyoruz.

Deneyimlerimiz ve birikimlerimizle sizlere her geçen gün daha iyiyi sunurak mükemmele ulaşmayı hedefliyoruz.

Manuel Terapinin temel amacı kişide varolan problemlerin sebeplerini bulmak ve ortadan kaldırmaktır. Problemleri ortaya çıkaran etkenler, kişilerin yaşam stilleri, beslenme alışkanlıkları, vücut analizleri varsa yaptıkları spor ya da egzersizler, kas kuvvetleri ve vücudun diğer bölgelerdeki durumu ayrıntılı olarak incelenir. Tedavi sırasında; derin friksiyon masajları, mobilizasyonlar, eklem biyomekaniği düzeltme amaçlı kayma-traksiyon-germe ve osteopatik yaklaşımlar uygulanmaktadır.

Manuel terapinin klasik fizyoterapiden farkı; semptomlara yönelik değil, iyileşme ve doku tamirine yönelik, geri dönüşsüz, mükemmel ya da çok iyi sonuçlara ulaşılması amaçlanır.

Bel-boyun ağrıları, omurga problemleri, yumuşak doku yaralanmaları, ortopedik sorunlar, cerrahi öncesi ve sonrası rehabilitasyon, spor sakatlıkları, romatizmal hastalıklar, kireçlenme, migren ve eklem ağrılarının tedavisinde kullanılır.

Özel Fonksiyon Manuel Fizyoterapi Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Fonksiyon Manuel Fizyoterapi Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Aylin Günyeli · 28 Ekim 2016

Personeller güler yüzlü, çalışkan ve ilgililer. Tavsiye ederim..

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Fonksiyon Manuel Fizyoterapi Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Fonksiyon Manuel Fizyoterapi Rehabilitasyon Merkezi 5 üzerinden 2.6 puan almıştır. Toplam 16 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Fonksiyon Manuel Fizyoterapi Rehabilitasyon Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

TOBB ETÜ Hastanesi

250 metre uzaklıkta

Yaşam Cad. No:5 Söğütözü

Bayındır Hastanesi Söğütözü

320 metre uzaklıkta

Kızılırmak Mah. 53. Cad. No:17 Söğütözü

Ufuk Üniversitesi Doktor Rıdvan Ege Hastanesi

570 metre uzaklıkta

Konya Yolu Mevlana Bulvarı No:86 - 88 Balgat

Akropol Hastanesi

750 metre uzaklıkta

Ziyabey Cd. No:18 Balgat

Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

790 metre uzaklıkta

Ziyabey Caddesi 13. Sokak No:4 Balgat

Medicana International Ankara Hastanesi

850 metre uzaklıkta

Söğütözü Caddesi 2165 Sokak No:6

Ankalife Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi

860 metre uzaklıkta

Ziyabey Cad. 1416 Sokak No:10 Balgat