Özel Fransız Lape Hastanesi

Özel Fransız Lape Hastanesi
Kurum Adı:Özel Fransız Lape Hastanesi
Kategori:Psikiyatri Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:19 Mayıs Mah. Büyükdere cad. No:18
Telefon:0 (212) 246-1020
41.06250828.990044

Kurum Hakkında

Tüm doktorları, medikal destekleyici unsurları ve idari personeli ile Türkiye’nin ilk modern Psikiyatri Hastanesi, 150 yılı aşkın süredir, sizleri her gün bir öncekinden daha çağdaş, insanca, saygı ve güler yüzle, hoşgeldiniz diyerek karşılıyor.

Fransız Lape Hastanesi; Türkiye’nin ilk modern psikiyatri hastanesi olarak kurulduğu günden bugüne, sevgi ile hizmet verme temel değerine bağlı kalarak, psikiyatri ve nöropsikiyatri alanında öncü yaklaşımı ile, çağdaş tedavi ve bakım yöntemlerini, toplumun tüm kesimlerine eşitlikçi bir anlayış ile kazandırmayı ve sunmayı hedefleyerek, ekonomik anlamda çağdaş yöntemlere erişilebilirliği artırmayı ve etik değerlerden ve hasta haklarına saygılı, hoşgörülü ve dürüst bir hizmet vermeyi kendisine misyon edinmiştir.

Tanı ve Tedavi Birimleri
 • Duygudurum Bozuklukları
 • Psikotik Bozukluklar
 • Alkol Madde Bağımlılığı
 • Anksiyete Bozuklukları
 • Kadın Ruh Sağlığı
 • Kişilik Bozuklukları
 • Cinsel İşlev Bozuklukları
 • Yaşlılık Psikiyatrisi
 • Nöroloji
 • Psikoloji ve Nöropsikoloji Test Merkezi
 • Bağımlılık Servisi
 • Duygudurum Bozuklukları Servisi
 • Psikoz Servisi
 • Anksiyete Servisi
 • Yaşlılık Psikiyatrisi Servisleri
 • Rehabilitasyon Servisleri

Özel Fransız Lape Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Fransız Lape Hastanesi, İstanbul ili Şişli ilçesinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mehmet Yıkılmaz · 12 Ekim 2016

Suat Hoca Balıklırumdan ayrılmış... Suat Ekinci'yi istiyoruz doktor olarak dedik arkadaşımla karar verip gittik, yok dediler ama bizimde doktorlarımız var aynı işi yapıyor deyince inandık binnnn pişman olduk. babm a dedim ben çıkıyorum sonra sağolsun bulmuş Suat hocanın telefonunu aradık hemen Fransız Lape hastanesine yatışımız yapıldı. Sabah saatinde hemen ilgilendiler Suat hoca haber vermiş geleceğimizi hastaneye direk herşey hazırdı her gün sabah başımdaydI. ilgi alaka anlatıldığı gibi çok iyi. 3 gün yattım 4.gün de çipimiz takıldı arkadaşımla aynı fikirdeyiz gayet uygun da fiyatı var 2000 filan hastaneye verdik 1600 da çipe hiç bir şey değil... içerde bizim gibi olan arkadaşlarda vardı farklı illerde taktırmışlar çipi erken biten olmuş 45 gün diyen oldu 50 gün diyen oldu sonra tekrar düşmüş o da Suat hoca için gelmiş. Bizim herşey Suat hocanın dediği gibi oluyor çok şükür inancım sana tam hocam ne ağrı ne kriz inşallah herkes kurtulur şu illetten arkadaşlarımı yönlendireceğim demiştim burayı buldum Suat hocadan şaşmayın eroinin ilacı bu adamda arayın sorun aklınıza yatacak göreceksiniz 0212 230 45 87 babam burdan iletişime geçmiş ve kendi telefonuna da hep bakıyor 3.çipi taktırdık kafaaaa rahat.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Fransız Lape Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Fransız Lape Hastanesi 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Fransız Lape Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Biosan Polikliniği

70 metre uzaklıkta

Büyükdere Cad. Hür-Han No:15

Şişli Ekinci Polikliniği

240 metre uzaklıkta

Abide-i Hürriyet Caddesi No:187

Kadıoğlu Hastanesi

380 metre uzaklıkta

Fulya Cad. No:25 Mecidiyeköy

FMC Şişli Diyaliz Merkezi

440 metre uzaklıkta

19 Mayıs Mah. Gazi Berkay Sk. No:13/1

Onko İstanbul Onkoloji Merkezi

440 metre uzaklıkta

Büyükdere Cad.No:34 Mecidiyeköy

Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi

460 metre uzaklıkta

19 Mayıs Caddesi No:8 Şişli