Özel Gelişim Hastanesi

Özel Gelişim Hastanesi
Kurum Adı:Özel Gelişim Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Bahçelievler
Adres:Mahmutbey Caddesi Posta No:369 Bahçelievler
Telefon:0 (212) 656-8600
41.02158928.839280

Kurum Hakkında

1995 yılında açılışı yapılan Gelişim Hastanesi Özel Sağlık sektöründe 10 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Sağlık hizmetlerindeki uzmanlık, deneyim ve kalite anlayışı ile yaşanan sağlık sorunlarının çözümüne olan duyarlığıyla sağlıkta gelişimin öncüsü olmaya devam etmektedir. Doğru tanı ve tedavi yöntemleri ile sağlık sektöründe öncü bir kurum olmayı amaç edinen güleryüz ve hoşgörülü hizmet anlayışı ile hasta hak ve sorumluluklarını bakımın her adımında göz önünde bulundurarak ilgiyi yerinde ve zamanında göstermek ayrıca insancıl değerleri üstün tutarak nitelikli bir sağlık hizmeti sunmaktadır.

Özel Gelişim Hastanesi'nde 60 adet 1. sınıf tek kişilik oda, 3 doğumhane. Yenidoğan Yoğun Bakım ve Erişkin Yoğun Bakım üniteleri mevcut olup; 24 saat uzman hekimler ile hizmet vermektedir.

Çağımızın gerektirdiği üstün teknoloji ile Gelişim Hastanesi bünyesinde 3 Ameliyathane mevcut olup gelişmiş mikroskop ve Laporoskopi sistemleri ile modern tasarımlara sahip ameliyathanelerde başarılı operasyonlar gerçekleşmektedir.

Özel Gelişim Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Gelişim Hastanesi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Gelişim Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Gelişim Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Gelişim Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 12 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Gelişim Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Rentek Bağcılar Diyaliz Merkezi

330 metre uzaklıkta

Hürriyet Mah. Malazgirt Cad. Şencan Sok No:1

Kocasinan Median Tıp Merkezi

790 metre uzaklıkta

Kocasinan Merkez Mah. Mahmutbey Yolu No:218/1

Medicine Hospital İstanbul

950 metre uzaklıkta

Barboros Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cad. No.19

Medikare Bağcılar Şifa Diyaliz Merkezi

960 metre uzaklıkta

Atatürk Cd. Bağlar Mh. No:62/A Güneşli

Yunus Emre Tıp Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Hoca Ahmet Yeseci Cd. Dengel Sk. No:1

Güneşli Avrupa Tıp Merkezi

1.5 km. uzaklıkta

Güneşli Mah. Kirazlı Cad. No:36/B