Özel Hükmen Kadın Hastalıkları ve Doğum Dal Merkezi

Özel Hükmen Kadın Hastalıkları ve Doğum Dal Merkezi
Kurum Adı:Özel Hükmen Kadın Hastalıkları ve Doğum Dal Merkezi
Kategori:Poliklinik
Şehir:Eskişehir
İlçe:Odunpazarı
Adres:Şair Fuzuli Cd. Ertürk İş Merkezi No:2 Kat:3-4
Telefon:0 (222) 231-0825
39.77669830.517260

Kurum Hakkında

Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı Kemal Hükmen 1967 yılında Ankara Yıldırım Beyazıt Lisesini mezun oldu. 1976 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. 1976–1977 yılları arasında Hacettepe Tıp Fakültesi Anestezi Reanimasyon bölümünde asistanlık yaptı. Uzmanlığını 1981 – 1982 yılları arasında Zekai Tahir Burak Kadın Hastalıkları Hastanesinde almıştır.

1985 yılından beri kadın hastalıkları doğum uzmanı olarak Eskişehir'de Hizmet vermekteyim. Aynı yılda Özeldogum kliniği adı altında kadın hastalıkları ve doğum kliniği kurdum.

2002 yılına kadar bu ad altında hizmet verdim. 2002 yılından sonra yeni yasa ile bir yıl kadar Özel Hükmen Polikliniği, 2003 yılından sonrada Özel Hükmen Kadın Hastalıkları Doğum Dal Merkezi adı ile hizmetine devam etmektedir.

Kliniğimizde kendi dalındaki sorunlara ileri teknolojiyi kullanarak en kısa zamanda tanıya varmak ve tedavi etmek amacımız olmuştur. Bu amaçla hem klinik teknolojisini geliştirmek hem de bilgi birikimimizi ve deneyimimizi artırarak kaliteli ve güvenilir hizmet vermişizdir ve bundan sonrada vermeye devam edeceğiz.

Kısaca iddiamız bu dalda marka yaratmak. Yolumuzun uzun, yorucu ve çok çalışmak gerektiğini biliyor ve kabul ediyoruz. Modern tıbbın gereği olan kalite çalışmalarını çerçevesinde hasta haklarına saygılı olup hata payını en aza indirecek ve veri tabanı oluşturmak için merkezimizde tam otomasyon sistemine geçilmiştir.

Özel Hükmen Kadın Hastalıkları ve Doğum Dal Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Hükmen Kadın Hastalıkları ve Doğum Dal Merkezi, Eskişehir ili Odunpazarı ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Melike Doruk · 13 Ocak 2012

2008 yılında hamile iken çeşitli testler için gitmiştik, anlaşmalı olduğundan hiç bir ücret ödemedik, ultrasonu oldukça iyi, biraz kiloluysanız eleştiri var ama genel olarak oldukça iyi.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Hükmen Kadın Hastalıkları ve Doğum Dal Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Hükmen Kadın Hastalıkları ve Doğum Dal Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Hükmen Kadın Hastalıkları ve Doğum Dal Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Eskişehir Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi

170 metre uzaklıkta

İstiklal Mh. Çınar Sk. No:6/1

Fora Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi

440 metre uzaklıkta

M. Kemal Paşa Mh. Değirmen Sk. No:17

Eskişehir Asker Hastanesi

580 metre uzaklıkta

Vişnelik Mah. Atatürk Cd. Akarbaşı

Sakarya Reşadiye Tıp Merkezi

600 metre uzaklıkta

İstiklal Mh. Reşadiye cd. No:14 (Reşadiye Cami Karşısı)

Ümit Tıp Merkezi

830 metre uzaklıkta

Asarcıklı Cad. Kurtuluş Mh. NO:94/A Odunpazarı

Zübeyde Hanım Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

920 metre uzaklıkta

Hoşnudiye Mah. Ahmet Kanatlı Cad. No4

Medline Eskişehir Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

Akarbaşı Mahallesi. Kıbrıs Şehitleri Caddesi. No:61