Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi

Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi
Kurum Adı:Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:İzmir
İlçe:Bayraklı
Adres:Haydar Aliyev Cad. No:38 A Blok - K:1 D:1-2-3-4 Manavkuyu
Telefon:0 (232) 462-4447
38.45537027.179465

Kurum Hakkında

Özel Dr. İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi, Ağustos 2004 yılında İzmir’de kurulan ISO9001 - 2000 belgeli ilk fizik tedavi merkezidir. Modern cihazlar ile fizik tedavi uygulanmaktadır.

Yeni tedavi yaklaşımlarını kapsayan rehabilitasyon uygulamaları ile hizmet vermektedir. Fizik tedavi ve rehabilitasyon dışında kas, sinir ve eklem enjeksiyonu, manipülasyon, mobilizasyon teknikleri, osteopatik yaklaşımlar, lenfödem tedavisi, günlük egzersiz eğitimi, tedavi ve spor egzersizleri uygulanmaktadır.

Amacımız kaliteli fizik tedavi hizmetini güler yüzle sunmaktır. Özel Dr.İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi, modern fizik tedavi cihazları ve rehabilitasyon ekibiyle branşımızla ilgili tüm hastalıklarda tedavi ve koruyucu egzersiz programı vermektedir

Ekibimiz fizik tedavi rehabilitasyon uzman doktorları, konusunda deneyim sahibi fizyoterapistler, tecrübeli hemşireler ve tıbbi sekreterlerden oluşmaktadır. Ekibimiz önceliği çağdaş tıbbın gereklerine uygun olarak, modern fizik tedavi cihazları ile hastalarımıza en etkin ve kaliteli tedavi hizmetini vermektir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi, İzmir ili Bayraklı ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bornova Diyaliz Merkezi

0 metre uzaklıkta

Adalet Mah. Haydar Aliyev Cad. No:36/A

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi

320 metre uzaklıkta

Manas Bulvarı 1586/7 Sokak No:2 A Blok

Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi

820 metre uzaklıkta

Anadolu Cad. No:34 Hitay Plaza Salhane Bayraklı

Batı Anadolu Mersinli Tıp Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Fatih Caddesi No:10 Çınarlı

Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

1587/1 Sk. No:1/D Mersinli

Batı Anadolu Central Hospital

1.3 km. uzaklıkta

1644. Sokak No. 2/2 Bayraklı