Özel Life Cerrahi Tıp Merkezi

Özel Life Cerrahi Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Life Cerrahi Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Başakşehir
Adres:Bahçeşehir 2. Kısım Avni Akyol Blv. No:3/2/2
Telefon:0 (212) 608-1200
41.07028428.687061

Kurum Hakkında

Bahçeşehir'in merkezinde tüm branşlarımız ile sizlerin himetinizdeyiz. Ayrıca 7/24 Acil Servisimiz, ambulans hizmetimiz ve tüm branşlarımızla uzman hekimlerce sadece sağlığınız için aynı zamanda yaşam koçunuz olmak için buradayız.

Bahçeşehir'in en merkezi konumundaki yeri ve ulaşım kolaylılığının sağladığı avantajların dışında kullanılan tüm materyaller birinci sınıf seçilerek en üst noktaya ulaşılmıştır. Tüm branşlarda hizmet verdiğimiz gibi, bunun dışında plastik cerrahi ve saç ekimi uygulamaları da yapan tıp merkezimide % yüz başarı sağlanmaktadır. Ayrıca 28 ülkeden misafirlerimizide karşılamaktayız. Kullanılan ürünlerin kalitesi ise uzman ekiplerce test edilerek bünyemize katılmaktadır.

Kurumumuzda özel sağlık sigortaları ve SGK anlaşması mevcuttur. KBB, Göz Hastalıkları Kadın Doğum ve Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Ortopedi, Çocuk Hastalıkları, Acil, Dahiliye, Plastik Cerrahi, Diyetisyen ve Psikiyatri bölümleri hizmetinizdedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Acil

Özel Life Cerrahi Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Life Cerrahi Tıp Merkezi, İstanbul ili Başakşehir ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Life Cerrahi Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Life Cerrahi Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Life Cerrahi Tıp Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Life Cerrahi Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Birinci Bahçeşehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

800 metre uzaklıkta

Bahçeşehir 2. Kısım Ahmet Taner Kışlalı Blv. No:3/1

Esenkent Elitium Tıp Merkezi

1.4 km. uzaklıkta

Esenkent Mah. Süleyman Demirel Cad. No:17

Esenşehir Tıp Merkezi

3 km. uzaklıkta

Örnek Mah. Doğan Araslı Blv. No:197

Tosunoğlu Tıp Merkezi

3.4 km. uzaklıkta

Yeşilkent Mah. Birlik Cad. G556 Sok. No:2

Çavuşoğlu Esenyurt Diyaliz Merkezi

4.2 km. uzaklıkta

Esenyurt Yenikent Mahallesi 606. Sokak No:3

Esencan Hastanesi

4.2 km. uzaklıkta

Merkez Mahallesi, 19 Mayıs Bulvarı, No:18