Özel Medibey Cerrahi Tıp Merkezi

Özel Medibey Cerrahi Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Medibey Cerrahi Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beykoz
Adres:Ortaçeşme Mahallesi Çayır Caddesi No:178 Beykoz
Telefon:0 (216) 424-3000
41.145828229.086807

Kurum Hakkında

Özel Medibey Cerrahi Tıp Merkezi( Ortaçeşme- Beykoz), nitelikli ve uzman kadrolar ile etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan kaliteli ve ekonomik sağlık hizmetini din, dil, ırk, cinsiyet ve bölge ayırımı gözetmeksizin sunmak amacındadır. Özel Medibey Cerrahi Tıp Merkezi, daha önce Emsey Tıp Merkezi olarak 2002 yılından beri Beykoz Ortaçeşme'de sağlık hizmeti sunmaktadır.

Op Dr Özgür Nizam, Op Dr Ömer Demirelli'nin çağdaş bir yönetim, modern tıbbi uygulamalar ve çağın gerektirdiği sağlıktaki teknolojik donanım ile örnek gösterilen, hastalarımızın ve hasta yakınlarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayabilen sağlıkta güvenin ve dostluğun adresi bir sağlık kuruluşu olmaktır amacımız.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Medibey Cerrahi Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Medibey Cerrahi Tıp Merkezi, İstanbul ili Beykoz ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özgür Nizam · 23 Kasım 2014

Açık MR hizmeti başlamıştır.

Batuhan Cakir · 7 Şubat 2013

14.01.2013 tarihinde Özel Emsey Tıp merkezine implant yaptırmak üzere baş vurdum. Yurt dışından gelmiştim ve de yorgundum, o gün beni misafir ettiler. Ertesi gün sabah dokuzdaki randevumda hazır bulundum. Dr. Bilal bey ve yardımcı ekibi profosyonelce çalışmasıyla çene kemiğime 4 tane implantı yerleştirdiler. Hizmet ve ücret hususunda memnun bir şekilde aynı gün oradan ayrıldım. Dr.Bilal beyin uygun bulduğu zamanda tekrar gidip ikinci işlemle tedavimi inşallah sonlandıracağım. Şu ana kadar hiç bir şikayetim olmadı, ben burdan Dr.Bilal bey ve personeline çok teşekkür ediyorum. Bilhassa yurt dışından gidecek olanlar için hiç şüphesiz tavsiye ediyorum. Ömer Çakır

Sezer Günay · 2 Ağustos 2012

Dr. Bilal Turan - sizden çok memnunum gerçekten iyi bir diş hekimi. Eliniz kolunuz dert görmesin. Allah sizden razı olsun.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Medibey Cerrahi Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Medibey Cerrahi Tıp Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 124 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Medibey Cerrahi Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Beykoz Tıp Merkezi

260 metre uzaklıkta

Ortaçeşme Mh. Çayır Cd. No:148 Beykoz

Orthopaedia Merkezi

2.9 km. uzaklıkta

Köybaşı Cd. Sarı Asma Sk. No:7 Yeniköy

Beykoz Devlet Hastanesi

3.3 km. uzaklıkta

Saip Molla Cad. Kısayol Sok. No:1

TOV Nurhan Kocabıyık Yeniköy Tıp Merkezi

3.6 km. uzaklıkta

Köybaşı Cad. Mübaşir Sok. No:2 Yeniköy

Sarıyer Tıp Merkezi

3.6 km. uzaklıkta

Sarıyer Deresi Sokak No:4

Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi

3.6 km. uzaklıkta

Dursun Fakih Sok. No:1