Özel Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Özel Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Kategori:FTR Merkezi
Şehir:Bursa
İlçe:Osmangazi
Adres:Sıcak Su Mevkii Gaziakdemir Mah. Dr. Rüştü Burlu Cad. No:20
Telefon:4447686
40.20058029.037472
Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Hakkında

50 yatak kapasiteli Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastaneler Grubu'nun en yeni halkası olarak 2014 yılında tıbbın hizmetine girdi. Ayaktan tedavi gören hastalarla, yatan hastalar ve yakınlarına otel konforunda hizmet veren hastanede dünyadaki en üstün teknoloji ile fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetleri veriliyor.

Nörolojik, ortopedik, kardiolojik rehabilitasyon, CP rehabilitasyonu, sporcu saglıgı, obezite, lenfodem bölümleri mevcut olan hastanede bel, boyun, eklem agrıları ile skolyoz tedavisi üniteleri ve çok sayıda poliklinik ve tedavi odası bulunuyor.

▼ Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Romatoloji
  • Nöroloji
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Acil

Özel Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Yorumlar

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Puan Verin

Özel Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita
Özel Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız
Yakınlardaki Diğer Sağlık Kurumları

200 metre uzaklıkta - Kükürtlü Mah. Emir Abdülkadir Cad. No:58

370 metre uzaklıkta - Çekirge Cad. No:87 Osmangazi

1.5 km. uzaklıkta - Kükürtlü Mah. Konca Sokak No:2

1.5 km. uzaklıkta - Zübeyde Hanım Cad. No:5 Çekirge

1.5 km. uzaklıkta - Zübeyde Hanım Cad. Şeyda Apt. No:5

1.5 km. uzaklıkta - Kükürtlü Mah. Zübeyde Hanım Cad. No:12/1 Çekirge