Özel Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Özel Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Kategori:FTR Merkezi
Şehir:Bursa
İlçe:Osmangazi
Adres:Sıcak Su Mevkii Gaziakdemir Mah. Dr. Rüştü Burlu Cad. No:20
Telefon:4447686
40.20058029.037472
Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Hakkında

50 yatak kapasiteli Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastaneler Grubu'nun en yeni halkası olarak 2014 yılında tıbbın hizmetine girdi. Ayaktan tedavi gören hastalarla, yatan hastalar ve yakınlarına otel konforunda hizmet veren hastanede dünyadaki en üstün teknoloji ile fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetleri veriliyor.

Nörolojik, ortopedik, kardiolojik rehabilitasyon, CP rehabilitasyonu, sporcu saglıgı, obezite, lenfodem bölümleri mevcut olan hastanede bel, boyun, eklem agrıları ile skolyoz tedavisi üniteleri ve çok sayıda poliklinik ve tedavi odası bulunuyor.

▼ Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Romatoloji
  • Nöroloji
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Acil

Özel Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Yorumlar
Necmi Demirtaş · 27 Şubat 2016

SGKlıdan ne kadar ücret alınıyor? ben emekliyim topuk dikeni tedavisi olmam gerekiyor. teşekkürler

Gökalanlı İbrahim Yılmaz · 30 Eylül 2015

Bursamızda böyle bir hastanenin olması gurur verici. Doktorlarımıza şükran borçluyuz Allah uzun ömürler versin hepsine. Bu arada Nurettin Lüleci hocam Adapazarında askerken rahatsızlanmıştım beni tedavi etmişti anı defterimde yazısını saklıyorum. Kendisine çok teşekkür ediyorum. İbrahim Yılmaz Sırameşeler Osmangazi Bursa

TC Harun Onay · 5 Eylül 2015

emekli yakınlarından ne kadar muayene ücreti alınır. içeride yapılacak testler içinde ücret ne kadar.

Ayfer Karaca · 4 Mayıs 2015

hastanenizde bel fıtıklarına manipülasyon tedavi yapılıyormu?

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Puan Verin

Özel Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Toplam 10 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita
Özel Romatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız
Yakınlardaki Diğer Sağlık Kurumları

200 metre uzaklıkta - Kükürtlü Mah. Emir Abdülkadir Cad. No:58

1.5 km. uzaklıkta - Kükürtlü Mah. Konca Sokak No:2

1.5 km. uzaklıkta - Zübeyde Hanım Cad. No:5 Çekirge

1.5 km. uzaklıkta - Zübeyde Hanım Cad. Şeyda Apt. No:5

1.5 km. uzaklıkta - Kükürtlü Mah. Zübeyde Hanım Cad. No:12/1 Çekirge

1.5 km. uzaklıkta - Zübeyde Hanım Caddesi Şeyda Apt, 5/16 Çekirge