Özel Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Özel Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Kategori:FTR Merkezi
Şehir:Samsun
İlçe:Canik
Adres:Yeni Mah. 7.Sok. No:35 Canik
Telefon:0 (362) 238-8001
41.27407436.350564
Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Hakkında

Modern teknolojiyle desteklenen fizik tedavi ve rehabilitasyon hastanemiz Samsun’da 2010 yılında hizmete girmiştir. Daima en iyi koşulları sağlamayı kendisi için görev edinen Romatem Özel Hastaneleri bünyelerinde en yeni Tıbbi imkanlarla hizmet vermektedir. Teknolojinin getirilerini sonuna kadar kullanmakta ve en son teknoloji ürünü tıbbi cihazları kullanarak hastaları için en iyi ve hızlı tedavi yöntemlerini geliştirmektedir. Kalıplaşmış tedavi yöntemlerini kullanmanın aksine kendi tedavi yöntemlerinide geliştiren Romatem, bilimin ışığında romatizmal problemlere en bilimsel açıdan yaklaşmaktadır.

Bir hastane havası yerine yaşam merkezi havasını soluyacağınız bu bilim yuvası kendi alanında daima en iyi olabilmek için çalışmakta ve bu amaç doğrultusunda hizmetlerine aralıksız olarak devam etmektedir.

▼ Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Romatoloji
  • Nöroloji
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Acil
  • Yoğun Bakım

Özel Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Samsun ili Canik ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Yorumlar
Mehmet Demir · 4 Aralık 2012

Benim de ayak ağrılarım var gitmediğim doktor kalmadı bir çare bulamadım eniştem Romatemi tavsiye etti o da tedavi görüyor ve çok memnun bende en kısa zamanda tedavi olmak istiyorum umarım ağrılarıma bir çare bulunur...

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Puan Verin

Özel Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 52 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita
Özel Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız
Yakınlardaki Diğer Sağlık Kurumları

810 metre uzaklıkta - Yeni Mah. Şehit Mesut Birinci Cad. No:85

1.3 km. uzaklıkta - Adalet Mah. Lise Cad. İlkadım

1.3 km. uzaklıkta - Fevzi Çakmak Mahallesi Lise Caddesi

1.4 km. uzaklıkta - İstasyon Mah. Cumhurriyet Cad. No:63

1.4 km. uzaklıkta - Derebahçe Mahallesi Bahçıvan Sokak. No:14

1.5 km. uzaklıkta - Karadeniz Mh. Gazi Cad. No:139