Özel Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Kurum Adı:Özel Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Kategori:FTR Merkezi
İl:Samsun
İlçe:Canik
Telefon:0 (362) 238-8001
Adres:Yeni Mah. 7.Sok. No:35 Canik
Güncelleme:13.10.2014
Web Sitesi:http://www.romatem.com.tr
Özel Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Hakkında

Modern teknolojiyle desteklenen fizik tedavi ve rehabilitasyon hastanemiz Samsun’da 2010 yılında hizmete girmiştir. Daima en iyi koşulları sağlamayı kendisi için görev edinen Romatem Özel Hastaneleri bünyelerinde en yeni Tıbbi imkanlarla hizmet vermektedir. Teknolojinin getirilerini sonuna kadar kullanmakta ve en son teknoloji ürünü tıbbi cihazları kullanarak hastaları için en iyi ve hızlı tedavi yöntemlerini geliştirmektedir. Kalıplaşmış tedavi yöntemlerini kullanmanın aksine kendi tedavi yöntemlerinide geliştiren Romatem, bilimin ışığında romatizmal problemlere en bilimsel açıdan yaklaşmaktadır.

Bir hastane havası yerine yaşam merkezi havasını soluyacağınız bu bilim yuvası kendi alanında daima en iyi olabilmek için çalışmakta ve bu amaç doğrultusunda hizmetlerine aralıksız olarak devam etmektedir.

Özel Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Samsun ili Canik ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Yorumlar
Mehmet Demir · 4 Aralık 2012

Benim de ayak ağrılarım var gitmediğim doktor kalmadı bir çare bulamadım eniştem Romatemi tavsiye etti o da tedavi görüyor ve çok memnun bende en kısa zamanda tedavi olmak istiyorum umarım ağrılarıma bir çare bulunur...

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Puan Verin

Özel Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 48 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita
Özel Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Ulaşım Haritası
En Çok Görüntülenen Samsun Hastaneleri

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nin Kurupelit yerleşkesinde bulunan Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi...

Büyük Anadolu Hastanesi, 12 branşta verdiği poliklinik hizmetleri, laboratuarı, dahiliye, kardiyoloji ve cerrahi yo...

Liman Hastanesi olarak; sağlık sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda, geleceğe yönelik yaptığımız yatırımlar ve atıl...

Yeni & Güncellenen Samsun Hastaneleri

1993 yılında kurulan Duyum KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Merkezi Liman Hastanesinde hizmet vermeye devam etmektedir....

Kurumumuzda Fizik tedavi alanında başta bel okulu, egzersiz salonu, ağrı kontrolü, gibi birçok konuda hizmetler sun...

Liman Hastanesi olarak; sağlık sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda, geleceğe yönelik yaptığımız yatırımlar ve atıl...