Özel RTS Avrupa Diyaliz Merkezi

Özel RTS Avrupa Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel RTS Avrupa Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Esentepe Gazeteciler Mah. Haberler Sok. No:19
Telefon:0 (212) 347-4660
41.07000529.009664

Kurum Hakkında

RTS Renal Tedavi Hizmetleri, kronik böbrek hastalarının yaşam kalitesini ve süresini artırmak amacıyla kurduğu dünya standartlarındaki diyaliz merkezlerinden biri olan Avrupa Diyaliz Merkezi ile yaklaşık 400 diyaliz hastasına hizmet vermektedir.

RTS diyaliz merkezlerinin onuncusu olan "RTS Avrupa Diyaliz Merkezi", İstanbul Esentepe'de bulunmaktadır. RTS Avrupa Diyaliz Merkezi, 12 kişilik tecrübeli kadrosuyla SSK, Emekli Sandığı ve BağKur'lular dahil tüm hemodiyaliz ve periton diyalizi hastalarına hizmet veriyor. 28 makine kapasiteli merkez, ilk etapta 15 adet son teknoloji Baxter-Tina marka hemodiyaliz cihazı ile faaliyete geçiyor. Merkezin bakteri ve endotoksin filtreli ters osmos su arıtma sisteminin yanı sıra, tüm hemodiyaliz salonlarında dezenfeksiyon için ultraviyole sistemi, temiz havalı kliması, kapalı devre kulaklıkla televizyon ve müzik yayını ve hasta transferleri için ücretsiz servis ağı bulunuyor.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel RTS Avrupa Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel RTS Avrupa Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel RTS Avrupa Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel RTS Avrupa Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel RTS Avrupa Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel RTS Avrupa Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği

200 metre uzaklıkta

Esentepe Gazeteciler Sitesi Matbuat Sk. No:25

İstanbul Gastroenteroloji Merkezi

280 metre uzaklıkta

Esentepe Mah. Keskin Kalem Sok. No:1

Sağlıklı Yaşam Polikliniği

290 metre uzaklıkta

Kore Şehitleri Cad. No:49 Esentepe

Intertıp Üroloji Kliniği

600 metre uzaklıkta

Büyükdere Caddesi Oya Sokak Devran Apt. Kat 4 Daire 8 No:2/1 Gayrettep

Yeni Mecidiyeköy İç Hastalıkları Merkezi

630 metre uzaklıkta

Gülbahar Mahallesi Avni Dilligil Sok. 10/1 Mecidiyeköy

Mecidiyeköy Çevre Hastanesi

780 metre uzaklıkta

Cemal Sair Sok. No.2 Mecidiyeköy