Özel Sante Tıp Merkezi

Özel Sante Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Sante Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Bağdat Cad. No:57/2 Kızıltoprak
Telefon:0 (216) 330-0066
40.98231129.041306

Kurum Hakkında

Sante Poliklinik ve Laboratuvarı Ağustos 1997 tarihinden bugüne, tam teşekküllü biyokimya laboratuvarı ve seçkin seçkin hekim kadrosu ile Bağdat Caddesi Kızıltoprak'da hizmet vermektedir.

Hizmet kapsamamız; röntgen, mammografi, ultrasonografi gibi görüntüleme sistemleri, Elektrokardiyografi (EKG), Gastroskopi ve ESWL (Böbrek Taşı Kırma) gibi tanı ve tedavi üniteleri yanında; iç hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, genel cerrahi, çocuk hastalıkları, ortopedi ve travmatoloji, kardiyoloji, kulak burun boğaz hastalıkları, diş hekimliği, dermatoloji, psikoloji, psikiyatri gibi branşlardan oluşmaktadır.

Haftanın 6 günü çalışan Sante için çalışma saatleri hafta içi 09:00-19:00 Cumartesi günü için 09:00 - 17:00'dir. Tüm laboratuvar tetkiklerimiz kendi bünyemizde yapılmakta olup, tetkikler her aşamada, tam gün çalışmakta olan biyokimya uzmanımız tarafından değerlendirilmektedir.

Sante'nin, toplam metrekarelik kullanım alanına sahip binasında yer alan görüntüleme cihazlarının tamamı, sektörün önde gelen markalarından ve en son jenerasyona ait cihazlardan oluşmaktadır. Kurulan yerel bilgisayar ağı, özel sağlık sigortalarıyla her türlü takip ve iletişimde eksiksiz ve sorumsuz hizmet vermek üzere planlanmıştır. Sante olarak yaygın tüm sigorta şirketleri ile anlaşmamız bulunmaktadır. Bunun yanı sıra şirket anlaşmalarımız ile sektöründe tanınmış, seçkin kuruluşlarımızın çalışanları ve ailelerine her türlü muayene ve tetkik için indirim hizmeti de vermekteyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Cerrahisi
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Acil
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Sante Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Sante Tıp Merkezi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Sante Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Sante Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Sante Tıp Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Sante Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi

80 metre uzaklıkta

Bağdat Cad. No:63 Kızıltoprak

Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi

280 metre uzaklıkta

Kalamış Cad. Cengiz Topel Sok. No: 1/6 Kalamış

Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarı

340 metre uzaklıkta

Bağdat Caddesi No:28 Kızıltoprak

Euromed Görüntüleme ve Tanı Merkezi

360 metre uzaklıkta

Recep Peker Cad. No:27/1-3 Kızıltoprak

NPSUAM Feneryolu Polikliniği

520 metre uzaklıkta

Bağdat Caddesi No:109/A 34724 Feneryolu

Jinemed Kalamış Tüp Bebek Merkezi

770 metre uzaklıkta

Fenerbahçe Mah. Kalamış Fener Cad. No.56

Dünyagöz Hastanesi Feneryolu

820 metre uzaklıkta

Bağdat Cad. No:150 Feneryolu