Konya Kızılay Derneği Özel Ticaret Borsası Hastanesi

Konya Kızılay Derneği Özel Ticaret Borsası Hastanesi
Kurum Adı:Konya Kızılay Derneği Özel Ticaret Borsası Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Konya
İlçe:Meram
Adres:Şükran Mahallesi Taşkapu Medrese Sokak No:7
Telefon:0 (332) 351-4100
37.86672332.499189

Kurum Hakkında

25 yatak kapasiteli olarak kurulan hastanemiz yoğun ilgi görmesinden dolayı yatak sayısını Sağlık Bakanlığında ruhsat işlemleri tamamladıktan sonra 20 yeni yataklı oda ile 45'e çıkartılmıştır.

Hastanemiz de 4 suit oda, bir adet özürlü odası, 11 adet banyolu birinci sınıf tek yataklı oda, bir adet banyolu 2 yataklı olmak üzere toplam 17 yatan hastamız için ayrılmış oda bulunmakta olup, 2 adet yoğun bakım odası mevcuttur. Hastanemizin yataklı ünitelerinde hastalarımızı rahat etmeleri için özellikle dizayn edilmiştir. Her odasında TV, klima, mini buzdolabı, saç kurutma makinesi, 24 saat sıcak su lavabo-banyo mevcuttur. Ayrıca refakatçiler için çekyat şeklindeki kanepeler gündüz rahatça oturmasını, ziyaretçilerini rahatça ağırlamasını ve gecede rahat yatmasını imkan sağlamaktadır.

Tam donanımlı olan Ameliyathanelilerimiz de kulak burun boğaz, göz, genel cerrahi, üroloji, kadın doğum ve ortopedi branşların da hizmet verilmektedir.

Laboratuarlarımız da test çıkarabilme hızı en yüksek seviyede tutularak, hastaya teşhis ve tedavisinde en çabuk şekilde destek olunması hedeflenmiştir. Test sonuçlarının güvenilirliği ve tekrarlanabilirliğini sağlamak için kontroller yapılmakta ve çalışma kalitesi artırılmaktadır.

Hastanemiz 155 personel 35 konusunda uzman doktor ile güler yüzlü hizmet anlayışını sergilemekte, aldığı hizmet içi eğitimlerle kendini yenilemektedir. Doktorlarımız yurtdışında aldıkları eğitim ile teknolojik ve tıbbi gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Hastanemiz SSK-Bağ-kur ile anlaşmalı olup bunun yanın da Emekli Sandığı ve Çalışan Devlet Memurları ve yakınlarına, Halk bankası, Pamukbank, Merkez Bankası, Konya Sanayi Odası, TOBB, Konya Ticaret Borsası, Acıbadem, Axa Oyak Hayat Sigortası, Promed, Güven Hayat Sigortası, Işık Sigortası, Ray Sigorta, AŞ., Euroko Sigorta, İnter Partner Assistancr Özel Sağlık Sigortası kapsamında da hizmet vermektedir. Diğer özel sigortalarla da anlaşmalar sağlanması için görüşmeler devam etmektedir.

Kızılaycı olmanın verdiği hasletlerle hedefin para kazanmak olmadığı, insan sağlığının gerçek anlamda ciddiye alındığı, yalnızca kendisi ile rekabet eden bir hastanedir. En değerli hizmet insana yapılan hizmet anlayışı ile yola çıkan hastanemiz yurt genelinde önde gelen hastaneleri göz önüne alarak modern görünümün yanı sıra hastalarımızın rahat edebileceği bir ortam hazırlamaya çalışmıştır. Bölgesine ekonomik canlılık ve modern görünüm kazandıran hastanemiz, halkımızın kendi evi gibi görmesi için gereken ihtiyaç ve özellikler düşünülerek dizayn edilmiştir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • Tüp Bebek
 • Sitogenetik
 • Moleküler Genetik

Konya Kızılay Derneği Özel Ticaret Borsası Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Konya Kızılay Derneği Özel Ticaret Borsası Hastanesi, Konya ili Meram ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Aysegul Gumus · 10 Haziran 2015

Hayırlı akşamlar ben bugün kızılay hastanesi kadın doğum bölümünde muayene oldum. *** hnm sanki karşısındaki hastanın hiç bir hakkı yokmuş gibi bir tavırla ultrasyon odasına aldılar. bayan geldi ayrıntılı ultrasyon içinmi geldiniz dedi bnde evet ultrasyonda ıstoyorum birde burda doğm yapmak istiyorum hastanenizin duydum diycektimki biz sizi daha doğuma kabul ettiğmzi soylmedim dedi ultrasuonu bıraktı dosarda görüşelim dedi. bakmdni biliyorum ama sordm cinsiyetini gördünüzmü diye göremedim dedi iy dedim çıktım ayrıntılı ulrasyulrasyon istiyorum dedi peki dedim çıktım blki ultrasyondn sonra konuscktir dedim. ultrasyon kağıdını götürdüğümde içeri kağıdı aldılar ve on dakka sonra içeri çağırdılar doltorun elnde kaatlr bebeğin durumnda birşey yok norml görünüyo gidebilirsiniz dedi. bnde zaten bn bnun için gelmedm zaten bir srun olsa aldırmyam diye imzada verdim dedim bn doğum için bilgi almk istiyorum dedim. bn düşünüyorsanız biray sonra aç karnına gel dedi bukadarmı ilç faln yaıyckmısinoz dedim

İlaç yazmıycakmısınız diyorum domp gitti hmsrrye odadan kllndiği ilçlr yazıverin dedi hemşire yazdo sorçm bir kaç soru vardı hemşireye sordum geri gldi siz daha gtmedinizmi diye ukalça konuşunca sorulrimin karşısında sizi buliycnca bayana sordum dedim. bn sorunuz bitmiş zannettm dedi bnde dinedinizki sorum bitsin dedim hanm efendi zor bela cvp verebldi sorulrima. yazık bnların aldığı bu paralra özel dye gecniyorlr ama hiç bir alkası yok eğer vaktim olsaydı bu bayanı başekime kadar çilcktim ama allh kahretsiki uzak bir yerde oturuyorum ve *** hnmn hastayla ilgisindn hiç memn kalmadımı gitck kişilerede duyrurum bayanlr bedava bkmıyor kimse karşılını fazlasyla alıyorlr

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Konya Kızılay Derneği Özel Ticaret Borsası Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Konya Kızılay Derneği Özel Ticaret Borsası Hastanesi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 33 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Konya Kızılay Derneği Özel Ticaret Borsası Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Konya Akademi Hastanesi

710 metre uzaklıkta

Aksinne Mah. Furgan Dede Cad. No:12 (Muhacir Pazarı Yanı)

Konya Anıt Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

Pirebi Mah. Kemha Sk. No:1 Meram

Mevlana Üniversitesi Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

Aksinne Mahallesi Esmetaş Sokak No:16

Konya Hospital

1.2 km. uzaklıkta

Şemsi Tebrizi Mh. Şerafettin Caddesi No:95

Beyhekim Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

İhsaniye Mh. Abdul Ezel Paşa Cd. No:28

Dr. Arazi Tıp Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Ferhuniye Mah. Kocatepe Sok. 11/1

Konya Göz Merkezi

1.4 km. uzaklıkta

Ferhuniye Mh. Mümtaz Koru Sk. No:6