Özel TÜDOV Diabet Hastanesi

Özel TÜDOV Diabet Hastanesi
Kurum Adı:Özel TÜDOV Diabet Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Dr. Celal Öker Sok. No:10 Harbiye
Telefon:0 (212) 230-4900
41.04740728.986266

Kurum Hakkında

Kuruluşundan bu yana diyabet hastalığı, korunma yolları ve tedavisi hakkında halkın bilinçlenmesini sağlayan, eğitimler düzenleyen, bilimsel araştırmaların yapılması ve politikaların oluşturulmasına destek veren Türk Diyabet Cemiyeti, İstanbul Harbiye’de bulunan ve 1990 yılında Türk Diabet ve Obezite Vakfı ile Türk Diyabet Cemiyeti işbirliğinde bağışlarla hayata geçirilen Diyabet Hastanesi döneminin kendi alanında ilk hastanesi olma özelliğini taşımaktadır.

Hastanemiz geçen yıllar içerisinde diyabetle ilgili oluşan tüm komplikasyonlarla ilgili muadilleri ile kıyaslandığında muayene, tedavi ve tahliller için oldukça düşük fiyatlarla en kaliteli hizmeti vermektedir.

Özel TÜDOV Diabet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel TÜDOV Diabet Hastanesi, İstanbul ili Şişli ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel TÜDOV Diabet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel TÜDOV Diabet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel TÜDOV Diabet Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel TÜDOV Diabet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kurtuluş Polikliniği

490 metre uzaklıkta

Kurtuluş Cad. No:143

ART Sağlık Merkezi

580 metre uzaklıkta

Abdi İpekçi Cad. Reassürans Han 2 No:61 Kat:5

Surp Agop Hastanesi

620 metre uzaklıkta

Cumhuriyet Cad. Sur Agop Apt. No:57 Elmadağ Taksim

Yaşasın Hayat Kliniği

630 metre uzaklıkta

Teşvikiye Cad. Bayer Apt. No:63 Kat:5

İntermed Polikliniği

630 metre uzaklıkta

Teşvikiye Cad. No:63 Nişantaşı

İsveç Ayak Sağlığı Merkezi

660 metre uzaklıkta

Rumeli Caddesi Villa İş Hanı No:4-6 A Blok Kat : 2