Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Merkezi

Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Merkezi
Kategori:Kemik Hastalıkları Hastanesi
Şehir:Bursa
İlçe:Orhangazi
Adres:Muradiye Mh. Çekirge Cd. Bahri Baba İş Hanı 1/1
Telefon:0 (224) 222-0777
40.19042929.049937

Kurum Hakkında

Merkezimiz kemik kas eklem hastalıklarının cerrahi ve cerrahi olmayan tedavileri üzerinde uzmanlaşmıştır. Ortopedi ve Travmatoloji ile Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanlıklarının tek bir çatı altında buluşması tanı ve tedavide seçeneklerin birlikte ve en iyi şekilde değerlendirilip hastaya sunulmasını sağlamaktır. Merkezimizin kurucu hekimlerinin aynı zamanda aktif çalışan uzmanlar olması, sürekli yakın gözlem ve deneyim ile yönetim ve hizmet sunumunda karar verme, değiştirme, uygulama aşamalarında hızlı esnek ve yenilikçi olmayı kolaylaştırmaktadır.

Doktorlarımız her biri kendi alanında uzman olup, tıpta sürekli eğitiminin önemine inanmaktadırlar. Bu nedenle merkezimiz bünyasinde devam eden iç eğitim programlarımızın yanı sıra, hekimlerimiz sıklıkla Amerika Birleşik Devletlerinde toplantı ve kurslara katılmaktadırlar. Böylece hem teknolojik yenilikler, hem de kemik kas eklem sorunlarının tanı ve tedavisindeki son gelişmeler merkezimizde hastaların hizmetine sunulabilmektedir.

Turan&Turan kemik kas eklem sağlığı merkezinde amacımız hastalara en kısa sürede en doğru ve en kaliteli hizmeti sunmaktır.

Hastaların her birinin sorunlarını detaylı ve en geniş tıbbi perspektif içinde değerlendirerek, tedavide kesin ve kalıcı çözümler üretmeyi hedeflemekteyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Radyoloji
  • Acil

Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Merkezi, Bursa ili Orhangazi ilçesinde kemik hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Analiz Tıp Laboratuvarı

220 metre uzaklıkta

Saner Apartmanı No:60 Kat:1 Daire:2 Burç Sineması karşısı

Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi

490 metre uzaklıkta

Alaattin Mh. Ortapazar Cd. Menekşe Sk. No:2

Bursa Devlet Hastanesi

530 metre uzaklıkta

Hasta Yurdu Cd. No:31 Tophane

Endomed Tıp Merkezi

660 metre uzaklıkta

Çekirge Cad. No:57 (Kültürpark Karşısı)

RTS Rentıp Diyaliz Merkezi

960 metre uzaklıkta

Ahmetpaşa Mh. Fevziçakmak Cd. Fomara Han No:73

Medical Park Bursa Hastanesi

1000 metre uzaklıkta

Haşim İşcan Mah. Fomara Meydanı No:1

Bursa Göz Merkezi Fomara

1.1 km. uzaklıkta

Doğanbey Mh. Haşimişcan Cd. No:3 Fomara