Özel Ümraniye Ata Diyaliz Merkezi

Özel Ümraniye Ata Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Ümraniye Ata Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Çekmeköy
Adres:Merkez Mah. Çavuşbaşı Cad. No:9
Telefon:0 (216) 634-0345
41.03121829.172557

Kurum Hakkında

1999 yılında açılan Ümraniye Ata Diyaliz Merkezi 25 cihaz ile Ümraniye Çakmak bölgesinde 2012 yılına kadar hizmetine devam etmiştir. Kavacık Ata Diyaliz Merkezi ise 14 cihaz ile 2012'ye kadar hizmet vermiştir.

Ümraniye'de eskiyen binamız ve Kavacık'ta yeni ulaşım avantajları değerlendirilerek Çekmeköy'de Çavuşbaşı Caddesinde 39 cihaz kapasiteli yeni merkezinde hizmet vermeye devam etmekteyiz. İki merkezimizi birleştirerek ulaşım kolay-yeni binada ve İstanbul'un gelişen bölgesinde sizlere yakın olmayı hedefledik.

Özel Ümraniye Ata Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ümraniye Ata Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Çekmeköy ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Ümraniye Ata Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Ümraniye Ata Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Ümraniye Ata Diyaliz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Ümraniye Ata Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Estevia Boğaziçi Tıp Merkezi

220 metre uzaklıkta

Mimarsinan Mahallesi Mimarsinan Caddesi No:4-1A

Çekmeköy Tıp Merkezi

790 metre uzaklıkta

Çamlık Mh. Şehit Şahinbey Cd. No:14

Dialife Çekmeköy Diyaliz Merkezi

1.5 km. uzaklıkta

Necip Fazıl Mh. Alemdağ Cd. No:888

Hekimler Tıp Merkezi

1.8 km. uzaklıkta

Aşağı Dudullu Alemdağ Cad. No:467

FSM Tıp Merkezi Madenler

2.6 km. uzaklıkta

Madenler Mah. Arafat Cad. No:1 Esenşehir Ümraniye

Çamlık Tıp Merkezi

2.8 km. uzaklıkta

Çamlık Mh. Alemdağ Cd. Çiğdem Sk. No:1/2