Özel Unimed Polikliniği

Özel Unimed Polikliniği
Kurum Adı:Özel Unimed Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Bağdat Cad. Şimşek Sk. No:2 Caddebostan
Telefon:0 (216) 444-1633
40.96939629.064052

Kurum Hakkında

Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Ergün Özgüç ve Dahiliye Uzmanı Sungur Cıvga, Bağdat Caddesi’nde aynı muayenehanede hastalarına hizmet veren iki uzmandı. 6 yıl süren başarılı bir çalışma dönemi ardından, hastalarına daha bütünlüklü hizmet verebilecekleri bir yapılanmaya karar verdiler. Bu yapılanma ile hastalarına: Dahiliye, cerrahi, akupunktur, jinekoloji, üroloji ve pediatri branşlarının yanısıra ultrason ve laboratuvarhizmetlerini aynı çatı altında alma imkanı sunabileceklerdi. Bu gelişme aynı zamanda Unimed’in doğuşuydu.

1993-1994 yıllarında anlaşmalı kurum ve özel sağlık sigortası adaptasyonunun sağlanması, 2002’de Meme Merkezi’nin hizmete girerek büyük başarı yakalaması Unimed’i kurumsallık bilinciyle hareket etmeye yönlendirmiştir.

Bu amaçla, Eylül 2002’den itibaren sağlık sektöründe kalıcı ve güvenilir bir marka olma yönünde çalışmalar başlatılmıştır. Profesyonel danışmanlık ve işbirliğ ile yürütülen bu projede kurumsallığın gereklilikleri büyük bir titizlikle uygulanmıştır. Kalıcı ve güvenilir bir kurum olma yolunda atılan bu adımların yanısıra Unimed’in doğuşundan itibaren iç dinamiklerini oluşturan değerleride aynı titizlikle korumuştur. Bugün 30 uzman hekim ve 40 personeli ile bütünlüklü sağlık hizmeti sunan Unimed’i 22. yılına taşıyan ve “diğerlerinden” farklı kılan en önemli etken de hiç bir zaman taviz vermediği bu öz değerdir.

Kuruluştan günümüze ile teknolojiyi mesleki uzmanlık ve deneyimlerimizle birleştirerek hizmet etmeyi amaç edindik. Değerlerimizden taviz vermeden ve bize duyduğunuz güvenden güç alarak sis değerli Unimed dostlarıyla gelişip büyümeye devam ediyoruz.

Güvenilir, atılımcı ve yenilikçi yapısını sürdüren Unimed, 2011 yılı sonunda Avrupa’nın en büyük sağlık hizmeti sağlayıcılarından biri olan Euromedic International’ın bünyesine dahil olmuştur.

Özel Unimed Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Unimed Polikliniği, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Unimed Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Unimed Polikliniği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Unimed Polikliniği henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Unimed Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Acıbadem Bağdat Caddesi Tıp Merkezi

70 metre uzaklıkta

Bağdat Cad. No:263 Caddebostan

Veni Vidi Caddebostan Göz Sağlığı Merkezi

120 metre uzaklıkta

Bağdat Cad. No:257 / Caddebostan

Yeditepe Üniversitesi Bağdat Caddesi Polikliniği

600 metre uzaklıkta

Bağdat Cad. No:238 34728 Göztepe

Medicana Çiftehavuzlar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

810 metre uzaklıkta

Cemil Topuzlu Cad. No:56 Çiftehavuzlar

Med Amerikan Polikliniği

870 metre uzaklıkta

Cemil Topuzlu Cad. No:46 Çiftehavuzlar

Lifemed Tıp Merkezi

980 metre uzaklıkta

Bağdat Caddesi Plaza 215 No:191/A Çiftehavuzlar

İstanbul Flavius Polikliniği

1000 metre uzaklıkta

Tepegöz Sokak Nural Köşkü No:41 Selamiçeşme Göztepe