Özel Uzmandent Diş Merkezi

Özel Uzmandent Diş Merkezi
Kurum Adı:Özel Uzmandent Diş Merkezi
Kategori:ADSM - Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Kayseri
İlçe:Kocasinan
Adres:Atatürk Bulv. Hastane Caddesi No:44
Telefon:0 (352) 221-4455
38.72467435.481065

Kurum Hakkında

Kayseri Diş Merkezi olarak 2006 yılında açılan merkezimiz, daha sonra kadro ve ortak sayısını artırarak 2010 yılında isim değişikliğine gitmiş Özel Uzmandent Diş Merkezi olarak bölgemizde ağız ve diş sağlığı hizmetlerine devam etmektedir. Merkezimizde; 5'i Uzman olmak üzere toplam 23 Diş Hekimi bulunmaktadır.

Kanal Tedavisi (Endodonti), Ortodonti, Dişeti Hastalıkları ve Cerrahisi, İmplant, Çene Cerrahisi, Protez, Sedasyon ve Genel Anestezi, Oral Diagnoz ve Radyoloji, Pedodonti ve diğer ağız ve diş hastalıkları tedavileri yapılmaktadır.

Özel Uzmandent Diş Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Uzmandent Diş Merkezi, Kayseri ili Kocasinan ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Uzmandent Diş Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Uzmandent Diş Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Uzmandent Diş Merkezi 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Uzmandent Diş Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Hospitadent Kayseri

30 metre uzaklıkta

Gevhernesibe Mh., Atatürk Blv.

Doktor Seyfi Şahin KBB Merkezi

50 metre uzaklıkta

Atatürk Cad. No:62

Kayseri Tekden Hastanesi

170 metre uzaklıkta

Gevher Nesibe Mah. Gür Sok. No:4

Kayseri Magnet Hastanesi

190 metre uzaklıkta

Gevher Nesibe Mh. Gök Geçidi No:15

DentalPark Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

190 metre uzaklıkta

Atatürk Bulvarı No:30 (Hastane Cad. Tekden Hastanesi Yanı)

Dünyam Hastanesi

210 metre uzaklıkta

Hastane Caddesi Kenarcık Sok No:10