Özel Yalı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Özel Yalı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Kurum Adı:Özel Yalı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İzmir
İlçe:Konak
Adres:Mithatpaşa Caddesi No:1101/A Güzelyalı
Telefon:0 (232) 224-2040
38.39840427.075762

Kurum Hakkında

Özel Yalı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Konaktan Üçkuyular yönüne Mithatpaşa Caddesi üzerinden gideriken Adnan Saygun Kültür Sanat Merkezini geçtikten sonra Hava Hastahanesi karşısındadır. Konaktan Üçkuyular yönüne Mustafa Kemal Sahil Bulvarı üzerinden gideriken Göztepe Köprüsünü geçtikten sonra ilk kavşaktan sola dönüp Mithatpaşa Caddesine sapınız.

Hizmetlerimiz
  • Oral Diagnoz ve Radyoloji
  • Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)
  • Dolgu, Işın Dolgu Tedavisi
  • Ortodonti
  • Periodontoloji
  • Endodonti (Kanal Tedavisi)
  • Protez
  • Estetik Diş Hekimliği
  • İmplant

Özel Yalı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Yalı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, İzmir ili Konak ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özlem K. · 16 Mart 2013

Güler yuzlu ve becerikli hekimlerin elinde çok güvende hissettiginiz bir yer.. son teknolojinin kullanıldığı sağlıgınızdan başka birşey düsünmeyen hekimlere çok teşekkur ederim..

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Yalı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Yalı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Yalı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

FMC İzmir Sevgi Diyaliz Merkezi

840 metre uzaklıkta

2/2 Sok. No:15 Tansaşüstü Üçkuyular

Dokuz Eylül Diyaliz Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

46.Sk No:120/D Mim Plaza Esentepe-Karabağlar

İzmir Doğa Tıp Merkezi

1.7 km. uzaklıkta

İnönü Cad. Basın Sitesi Mah. No:471/A

Batıgöz Hatay Göz Sağlığı Merkezi

1.8 km. uzaklıkta

İnönü Caddesi No:463/A Susuzdede Hatay

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Hatay

2 km. uzaklıkta

İnönü Cad. No:443 /17/18 Hakim Evleri