Özel Yaşasın Hayat Kliniği

Özel Yaşasın Hayat Kliniği
Kurum Adı:Özel Yaşasın Hayat Kliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Teşvikiye Cad. Bayer Apt. No:63 Kat:5
Telefon:0 (212) 230-7400
41.05144028.991617

Kurum Hakkında

Osman Müftüoğlu, 1955'te Anamur'da doğdu. 1972'de Anamur Lisesi'ni, 1978'de Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni bitirdi. 1984'te iç hastalıkları uzmanı, 1989'da endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları klinik şefi yardımcısı, 1989'da doçent, 1990'da iç hastalıkları klinik şefi, 1997'de profesör oldu. 1993-2001 yılları arasında Ankara Numune Hastanesi Başhekimliği ve Cumhurbaşkanı sağlık başdanışmanlığı görevlerinde bulundu.

Türkiye Diyabet Derneği, Ankara Diyabet Derneği, Türk Hipertansiyon ve Nefroloji Derneği, Türk İç Hastalıkları Derneği ve Osteoporoz Çalışma grubu üyesi olan Prof. Dr. Osman Müftüoğlu, Sağlık Bakanlığı Yüksek Sağlık Şurası, Etik kurul ve ilaç ruhsatlandırma komisyonu üyeliklerinde bulundu. Kurduğu Yaşasın Hayat Kliniği'yle hekimlik mesleğini aktif şekilde sürdüren Prof. Dr. Osman Müftüoğlu'nun sağlıklı yaşam üzerine kitapları yayımlandı. Büyük ilgi gören bu kitaplar onlarca baskı yaptı.

Özel Yaşasın Hayat Kliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Yaşasın Hayat Kliniği, İstanbul ili Şişli ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Yaşasın Hayat Kliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Yaşasın Hayat Kliniği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Yaşasın Hayat Kliniği 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Yaşasın Hayat Kliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İntermed Polikliniği

20 metre uzaklıkta

Teşvikiye Cad. No:63 Nişantaşı

İsveç Ayak Sağlığı Merkezi

90 metre uzaklıkta

Rumeli Caddesi Villa İş Hanı No:4-6 A Blok Kat : 2

Gümüşsuyu Asker Hastanesi

310 metre uzaklıkta

Gümüşsuyu Mah. İsmet İnönü Cd No:1 Taksim

Amerikan Hastanesi

370 metre uzaklıkta

Nişantaşı Güzelbahçe Sk. No:20

ART Sağlık Merkezi

410 metre uzaklıkta

Abdi İpekçi Cad. Reassürans Han 2 No:61 Kat:5

Pedam Polikliniği

410 metre uzaklıkta

Rumeli Cad.No:71 Kat:5 Osmanbey