Reşadiye Devlet Hastanesi

Reşadiye Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Reşadiye Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Tokat
İlçe:Reşadiye
Adres:Kayalık Mahallesi Sağlık Caddesi No:56
Telefon:0 (356) 461-3408
40.39032237.339520

Kurum Hakkında

Devlet Hastanemiz 1968 yılında kurulmuş olup, bu günkü kadro ve teşkilatı itibarı ile 40 yataklı bir sağlık kuruluşudur. Hastanemiz ilçemizin coğrafi konumu nedeni ile Merkez ve bağlı köylerle birlikte çevre ilçe ve köylerine de sağlık hizmeti sunmaktadır.

İlçemizde 112 acil sağlık hizmetleri Hastanemizle birlikte entegre olarak yürütülmekte iken, bu konuda il sağlık müdürlüğünce gerekli çalışmalar tamamlanarak 01/04/2012 tarihi itibarı ile 112 Acil Sağlık İstasyonu hastanemizden ayrılmıştır.

Reşadiye Devlet Hastanesi Genel Cerrahi, İç Hastalıkları, Çocuk Hastalıkları, Diş, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Acil Servis ve Poliklinikleri ile Tıbbi Tahlil Laboratuarı, Röntgen Laboratuarı, Ultrasonografi Ünitesi, Hemodiyaliz Ünitesi, EKG-Enjeksiyon Ünitesi ve Ameliyathane olmak üzere sağlık hizmetlerini yürütmektedir.

Hastanemizde Sağlık hizmetlerinin yürütülmesinde toplam 2 adet araç mevcut olup, bunlardan 1 tanesi diyaliz hastalarının taşınmasında kullanılmaktadır.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Reşadiye Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Reşadiye Devlet Hastanesi, Tokat ili Reşadiye ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Reşadiye Devlet Hastanesi RandevuReşadiye Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Reşadiye Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Reşadiye Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Reşadiye Devlet Hastanesi 5 üzerinden 1.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Reşadiye Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Aybastı Devlet Hastanesi

32.1 km. uzaklıkta

Reşadiye Cad. Sağlık Mahallesi

Almus Devlet Hastanesi

37.7 km. uzaklıkta

İstiklal Mahallesi Tokat Caddesi

Niksar Devlet Hastanesi

39.6 km. uzaklıkta

Kültür Mahallesi 60600 Niksar

Gölköy Devlet Hastanesi

40.9 km. uzaklıkta

Kuşluvan Mahallesi Hastane Caddesi No:1

Korgan Devlet Hastanesi

48.7 km. uzaklıkta

Tepe Mah. İbnisina Sok. No:26

Gürgentepe Devlet Hastanesi

49.5 km. uzaklıkta

Akyurt Mahallesi Sağlık Sokak