Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM - Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Gaziantep
İlçe:Şahinbey
Adres:Eyüpoğlu Mah. 1 Nolu Sk. No:1
Telefon:0 (342) 232-6565
37.05929537.378134

Kurum Hakkında

Merkezimiz 1968 yılında Devlet Hastanesi tarihi ile birlikte 1 Ünit ile hizmete başlamıştır. 1975 yılında Ünit sayısı 2'ye çıkartılmıştır. 1986 yılında Diş Polikliniğimiz, Bakanlığımızın emri ile Diş Tedavi ve Protez Merkezine dönüştürülerek, Protez Labaratuvarı kurulmuştur. 1992 yılında Kron - Köprü hizmeti sunmaya başlayan Merkezimizde Ünit sayısı 7'ye, 2003 yılında Ünit sayısı 9'a, 2006 yılında 13'e çıkarılmıştır. 2008 yılında Av. Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi Diş Tedavi ve Protez Merkezi mevcut hizmet binamıza taşınarak 33 Ünit ile hizmet sunmaya devam etmiştir.

Bakanlık Makamının 20-02-2009 tarih 6929 sayılı onayı ile Gaziantep Av. Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi Diş Tedavi ve Protez Merkezi 33 ünitlik Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi adı ile yeni bir kimlik kazanarak bağımsız bir kuruma dönüştü.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Gaziantep ili Şahinbey ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuŞahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 27 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gaziantep Gama Tıp Merkezi

90 metre uzaklıkta

Eyüboğlu Mah. Dr. Rauf Yılmazer Cad. No:24

Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi

150 metre uzaklıkta

Hürriyet Caddesi Şahinbey

Gaziantep Sevgi Hastanesi

150 metre uzaklıkta

Eyüpoğlu Mh. Dr. Rauf Yılmazer Cad No:16

Tam-Med Hastanesi

290 metre uzaklıkta

İnönü Caddesi No:156

SEV Gaziantep Amerikan Hastanesi

390 metre uzaklıkta

Tepebaşı Mah. Yüksek Sokak No:3/A

Gaziantep Özel Hayat Hastanesi

480 metre uzaklıkta

İstasyon Cad. No:17