Samsun şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 14 adet Devlet Hastanesi listelenmiştir. Samsun ilinde toplam 47 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden Samsun yazısına tıklayabilirsiniz.

Samsun Devlet Hastaneleri Listesi

Alaçam
Alaçam Devlet Hastanesi

Alaçam Devlet Hastanesi 2008 yılının temmuz ayında 30 Yataklı yeni binamızda hizmete başlamıştır. Hastanemizde 24 saat acil hizmeti verilmektedir.

Asarcık
Asarcık Devlet Hastanesi

Asarcık Devlet Hastanesi yeni binasında 17/02/2014 tarihinden itibaren hizmet vermeye başlamıştır.

Ayvacık
Samsun Ayvacık Devlet Hastanesi

Samsun Ayvacık Devlet Hastanesinde ayaktan poliklinik muayene, diş ve acil sağlık hizmetleri verilmektedir. Ayvacık İlçesi girişinde, merkeze 1 km. uzaklıkta olup, Eyüp Sultan mahallesindedir.

Bafra
Bafra Devlet Hastanesi

Bafra Devlet Hastanesi 2013 yılında yeni hizmet binasına taşınmış ve altyapısı ile beraber bölgenin en güçlü, en çok tercih edilen hastanesi konumdadır.

Çarşamba
Çarşamba Devlet Hastanesi

150 yatak kapasitesine sahip Çarşamba Devlet Hastanesi, Kavakdibi mevkiinde 2001 yılında hizmete sunulmuştur.

Havza
Havza Devlet Hastanesi

Havza Devlet Hastanesi Samsun-Ankara karayolu üzerinde olması sebebiyle gerek kendi hastalarımıza gerek çevre ilçelerden gelen hastalara modern ve kaliteli bir sağlık hizmeti sunma gayretini göstermektedir.

İlkadım
Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi

İlkadım ilçesi Barış Bulvarı Kadıköy Mahallesi No:199 adresinde hizmet sunmaktadır.

Samsun Gazi Devlet Hastanesi

1964 yılında Sosyal Sigortalar Hastanesi olarak açılan Samsun Gazi Devlet Hastanesi 530 fiili yatak kapasitesi, 80 poliklinik ve 19 yataklı servisiyle hizmet vermektedir.

Kavak
Kavak Devlet Hastanesi

2001 yılında hizmete açılan Kavak Devlet Hastanesi 26 kadro yatak sayısı ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Ladik
Ladik Devlet Hastanesi

Ladik Devlet Hastanesinde röntgen, laboratuvar, yatan hasta servisi, dahiliye ve kadın doğum polikliniklerinin yanında acil servis birimi hizmet vermektedir.

Ondokuzmayıs
19 Mayıs Devlet Hastanesi

Ondokuzmayıs ilçesi Pazar Mahallesi Fatih Bulvarı No:55 19 Mayıs adresinde hizmet sunmaktadır.

Salıpazarı
Salıpazarı İlçe Hastanesi

Samsun'un Salıpazarı ilçesinde sağlık ocağından dönüştürülen, E 3 Tipi Entegre Hastane olarak 2011 yılında hizmete girmiştir.

Terme
Terme Devlet Hastanesi

100 yataklı Terme Devlet Hastanesi inşaatı 1994 yılında başlanmış, 2007 yılı Ağustos sonu teslim alınmıştır. 2007 yılı 29 Ekim'de hizmete başlanmıştır.

Vezirköprü
Vezirköprü Devlet Hastanesi

Vezirköprü Devlet Hastanesi 1984 yılında Samsun ili Vezirköprü ilçesi Atatürk Mahallesi mevkiinde 100 yataklı olarak kurulmuştur. Hastanemiz şu anda 190 yatak kapasitesiyle hizmet vermektedir.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Popüler Samsun Hastaneleri

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nin Kurupelit yerleşkesinde bulunan Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi, Karadeniz Bölgesi'nin e...

Büyük Anadolu Hastanesi, 12 branşta verdiği poliklinik hizmetleri, laboratuarı, dahiliye, kardiyoloji ve cerrahi yoğun bakım üniteleri, doğu...

Liman Hastanesi olarak; sağlık sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda, geleceğe yönelik yaptığımız yatırımlar ve atılımlarla yolumuzda güvenli...

Samsun İlkadım ilçesi Kazım Paşa Cad. Büyük Postane Binası B Blok
Göz Hastalıkları Merkezi