Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM - Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Şanlıurfa
İlçe:Haliliye
Adres:Atatürk Mah. Hastane Cad. (Çocuk Hastanesi Yanı)
Telefon:0 (414) 318-5400
37.15828738.786754

Kurum Hakkında

Merkezimizin tarihi yüzyıla dayanmaktadır. Bina 1904 yılında Urfa Mutasarrıfı Ethem Bey tarafından inşa ettirilmiştir. 1943 yılında "Millet Hastanesi" adı altında hizmete başlamıştır. 1948 yılında da Şanlıurfa Devlet Hastanesi adı ile poliklinik hizmetlerinin verildiği bir binaya dönüştürülmüştür. 2004 yılında Şanlıurfa Devlet Hastanesi`nin yeni hizmet binasına taşınmasıyla birlikte yeniden restore edilerek 2005 yılında Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi adı ile Şanlıurfa halkına hizmet sunar hale gelmiştir.

Vizyonumuz ağız ve diş sağlığı alanındaki gelişmeleri izleyerek, alanımızda hizmet veren diğer kuruluşlar ile şimdi ve gelecekte rekabet edebilen bir diş hastanesi olabilmektir. Amacımız hasta haklarını gözeterek etik kurallara uygun çağdaş yönetim anlayışı içerisinde ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaktır.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Şanlıurfa ili Haliliye ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuŞanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Şanlıurfa Çocuk Hastalıkları Hastanesi

50 metre uzaklıkta

Atatürk Mah. Hastane Cad. (Eski Devlet Hastanesinin Yeri)

Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi

120 metre uzaklıkta

Meteoroloji Cad. Dedeman Oteli Karşısı

Meydan Hastanesi

400 metre uzaklıkta

Atatürk Mahallesi, Şht. Nusret Cd. No:9

Jino Life Tıp Merkezi

460 metre uzaklıkta

Mimar Sinan Mah. Tekel Cad. No:24/A

Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi

710 metre uzaklıkta

Bağlarbaşı Mah. Hastane Cad.

İhlas Çocuk Tıp Merkezi

750 metre uzaklıkta

İpekyol Caddesi Işıklar Durağı No:57/B