Şavşat Devlet Hastanesi

Şavşat Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Şavşat Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Artvin
İlçe:Şavşat
Adres:Yeniköy Mah. Kazım Karabekir Cad
Telefon:0 (466) 517-1018
41.25248442.360162

Kurum Hakkında

Şavşat Devlet Hastanesi ilk olarak 1937 yılında sağlık merkezi olarak hizmete girmiş. 1983 yılında ise devlet hastanesine dönüştürülmüş olup, dahiliye, genel cerrahi, kadın hastalıkları ve doğum ile çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı olmak üzere 4 uzmanla hizmete başlamıştır. Sağlık merkezi olarak kullanıldığı yıllarda iki koğuşla hizmet veren kurum, devlet hastanesine dönüştürüldükten sonra 10 koğuş 50 yatakla hizmetini devam etmektedir. Devlet Hastanesine dönüştürülmeden önce dahiliye ve cerrahi uzmanları kesintisiz hizmet verirken kadın hastalıkları, doğum ile çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanları geçici görevle hizmet vermektedirler.

Altı pratisyen hekimin nöbetleşe çalıştığı acil poliklinik ve iki diş hekiminin çalışması ile birlikte karşılamaktadır. İkişer daireli ve iki katlı hastane lojmanları yapılmakta olan tadilat ile birlikte hastane idaresine ve kantin hizmetine tahsis edilmiştir.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Şavşat Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Şavşat Devlet Hastanesi, Artvin ili Şavşat ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Şavşat Devlet Hastanesi RandevuŞavşat Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Şavşat Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Şavşat Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Şavşat Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Toplam 18 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Şavşat Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ardanuç Devlet Hastanesi

27.4 km. uzaklıkta

Ardanuç, Artvin

Ardahan Devlet Hastanesi

32.1 km. uzaklıkta

İnönü Mah. Merkez

Ardahan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

32.2 km. uzaklıkta

Halil Efendi Mh. Şehitler Cd. Cami Sk. 1/1

Ardahan Asker Hastanesi

32.8 km. uzaklıkta

Kazım Karabekir Cad. No:22

Posof Devlet Hastanesi

41.8 km. uzaklıkta

Posof

Artvin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

45.7 km. uzaklıkta

Hastane Caddesi Sağlık Sokak