Şemdinli Devlet Hastanesi

Şemdinli Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Şemdinli Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Hakkari
İlçe:Şemdinli
Adres:Moda Mahallesi Kaymakamlık Karşısı
Telefon:0 (438) 411-3819
37.30541444.573289

Kurum Hakkında

01 Eylül 1997 tarihinde resmi olarak faaliyete geçen hastanemiz, 5700 m2 alan üzerine kurulan 1200 m2 kapalı alanda hizmet vermektedir. 36 yatak kapasitesini 58 yatak kapasitesine çıkarttığımız hastanemizde 9 poliklinikte hizmet verilmektedir. Günlük yaklaşık 400 hastaya poliklinik hizmeti verilmektedir. Hastanemizde iki odalı ameliyathane, üç yatak kapasiteli yoğun bakım birimi, iki yatak kapasiteli diyaliz ünitesi mevcuttur.

Hastalarımıza güler yüzlü yaklaşmak, modern tıbbi teşhis ve tedavi yöntemlerini uygulayarak hizmet vermek, çalışanlarımızın da huzurlu ve güvenli bir ortamda çalışmalarını sağlamak birinci hedefimizdir. Bütün bu hizmetleri sağlarken amacımız hasta ve çalışanlarımızın haklarına saygı gösterip sağlık hizmeti memnuniyetini maksimum seviyeye çıkarmaktır.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Psikiyatri

Şemdinli Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Şemdinli Devlet Hastanesi, Hakkari ili Şemdinli ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Şemdinli Devlet Hastanesi RandevuŞemdinli Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Şemdinli Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Şemdinli Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Şemdinli Devlet Hastanesi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Şemdinli Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yüksekova Devlet Hastanesi

42.1 km. uzaklıkta

İpekyolu üzeri, İnanlı Köyü mevkii

Hakkari Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

79.3 km. uzaklıkta

Cevre Yolu Üzeri Medeni Sancar Kavşağı Demir Apt. No:1

Hakkari Asker Hastanesi

79.4 km. uzaklıkta

Şht. Mehmet Ceyhan Cd No:2

Hakkari Devlet Hastanesi

79.9 km. uzaklıkta

Dağgöl Mah. Çevre Yolu Üzeri

Çukurca Devlet Hastanesi

84.6 km. uzaklıkta

Emirşaban Mah. Çukurca

Başkale Devlet Hastanesi

94.6 km. uzaklıkta

Hakkari Yolu Üzeri Ertuş Petrol Yanı