Sındırgı Devlet Hastanesi

Sındırgı Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Sındırgı Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Balıkesir
İlçe:Sındırgı
Adres:Kurtuluş Mah. Balıkesir Cd.
Telefon:0 (266) 516-4100
39.24623928.176826

Kurum Hakkında

İlçemiz Devlet Hastanesi 1973 yılında 10 yataklı sağlık merkezi olarak açılmıştır. 1980 yılında 25 yatak kapasitesine çıkartılmıştır. 1990 yılında Devlet Vatandaş işbirliğiyle 50 yatak kapasiteli ek bina inşaatına başlanmış, 1992 yılında tamamlanarak eski bina (Sağlık Merkezi) gerekli onarımdan geçirilerek bu günkü konumuna 75 fiili yatak kapasiteyle hizmet veren Devlet Hastanesi statüsüne kavuşturulmuştur.

Günde ortalama 300-400 yılda ortalama 90000, 100000 hastaya Poliklinik hizmeti sunulmaktadır. 2005 yılında ana binaya ek olarak yeni bir blok daha yapılmış olup ana binada mevcut olan Acil Servis, Ameliyathane, Diyaliz Ünitesi, Mutfak, Yemekhane ve Depolar 2010 yılında C blokta hizmete açılmıştır.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Nöroloji
  • Üroloji

Sındırgı Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Sındırgı Devlet Hastanesi, Balıkesir ili Sındırgı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Sındırgı Devlet Hastanesi RandevuSındırgı Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Sındırgı Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Sındırgı Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Sındırgı Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 15 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Sındırgı Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bigadiç Devlet Hastanesi

17.6 km. uzaklıkta

Çavuş Mahallesi Gazi Bulvarı No:4

Balıkesir Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi

35 km. uzaklıkta

Bigadiç Yolu 18. Km Cağış Yerleşkesi

Gördes Devlet Hastanesi

35.5 km. uzaklıkta

Uzunçam Mahallesi Orman İşletme Küme Evleri Yanı No:24

Kırkağaç Devlet Hastanesi

45.7 km. uzaklıkta

Şair Eşref Mh. 85 Sokak No:24

Akhisar Hastanesi

46 km. uzaklıkta

Kethüda Mahallesi 374 Sokak No:2

Demirci Devlet Hastanesi

46.4 km. uzaklıkta

Bahçeler Mah. Hastane Sk. No:27