Tavas Devlet Hastanesi

Tavas Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Tavas Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Denizli
İlçe:Tavas
Adres:Yaka Mahallesi Bağlar Yolu üzeri
Telefon:0 (258) 613-1027
37.58205429.060563

Kurum Hakkında

Hastanemiz ilk etapta 100 yataklı tip proje örnek alınarak yapımına başlanmış 1991 yılında 50 yatak kapasitesiyle hizmete açılmıştır. Hastanemiz 10141m2 arsası 4695m2 kapalı alanında 4 ana bloktan oluşmuş olup, bünyesinde acil, dahiliye, intaniye, cerrahi, göz, ortopedi, kadın doğum ve çocuk servislerini barındırmaktadır.

Hastanemiz, konumu itibariyle bölge hastanesi niteliğindedir. Hastanemiz 2002 yılından sonra çeşitli tadilatlara girişilmiş, 2005 yılında diyaliz ünitesi, 2006 yılında poliklinikler ve çamaşırhane, 2007 yılında eczane, mutfak ve ana depolar tadilattan geçirilerek hizmete sokulmuştur. 2010 yılının başlarında hastanemizin 4 ana bloğunun deprem güçlendirmesi tamamlanmıştır. 2009'un şubat ayında hastanemize bağlı diş tedavi ve protez merkezi 5 ünit ile açılmış ve hastalarımıza hizmet vermeye başlamıştır.

Şu anda hastanemiz 68 yatak kapasitesine sahip olup, komşu ilçelerimiz Beyağaç, Kale ve Aydın Karacasu ilçelerine hitap etmekte olup, tahmini interland nüfusumuz 100. 000 civarındadır. Hastanemizin yatak işgal oranı %93 oranında gerçekleşmektedir. Hastanemiz 15 uzman, 5 pratisyen tabib, 6 diş tabibi ve 156 adet sağlık personeliyle hizmet vermektedir.

Poliklinikler
 • Çocuk Diş Hekimliği
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Tavas Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Tavas Devlet Hastanesi, Denizli ili Tavas ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Tavas Devlet Hastanesi RandevuTavas Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Tavas Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Tavas Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Tavas Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Tavas Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Denizli Cerrahi Hastanesi

18.1 km. uzaklıkta

Acıpayam Bulvarı Üzeri No:5 Bağbaşı

Pamukkale Üniversitesi Eğitim Uygulama ve Araştırma Hastanesi

18.2 km. uzaklıkta

Kınıklı Kampüsü PK. 20070

Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

20.4 km. uzaklıkta

Istiklal Mahallesi 1196 Sokak. Eski SSK

Can Sağlık Polikliniği

21.5 km. uzaklıkta

Akkonak Mah. Fatih Cad. No:91

Servergazi Devlet Hastanesi

21.9 km. uzaklıkta

Bereketler Mahallesi Bereket Caddesi No:1

Gözakademi Hastanesi

22 km. uzaklıkta

Merkezefendi Mh. 29 Ekim Bulvarı 438 Sk. No:15