Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Ek Binası

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Ek Binası
Kurum Adı:Tepecik EAH Bornova Ek Binası
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:İzmir
İlçe:Bornova
Adres:Kazım Dirik mah. Sanayi cad. no:7
Telefon:0 (232) 374-3856
38.45452627.204913

Kurum Hakkında

İzmir'de kapanan Şifa Hastanesi binaları kamuya ve halka kazandırılırken Bornova'da bulunan İzmir Şifa Üniversitesi Hastanesi binası, İzmir Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği'ne bağlı Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne devredilerek Tepecik EAH Bornova Ek Hizmet Merkezi adını aldı.

Verilen sağlık hizmetinin özel hastane değil de kamu hastanesi hizmetine dönüştüğünü, MHRS ile kolayca randevu alınarak bu hastanelerde özel hastane konforunda kamu sağlık hizmeti verilmektedir.

SBÜ Tepecik EAH Bornova Ek Hizmet Merkezinde Cerrahi, Dahiliye, Çocuk Hastalıkları, Fizik Tedavi, Jinekoloji- Onkoloji ve genel kliniklere ait 6 adet servis bulunmaktadır. Aynı zamanda Erişkin, Çocuk, Yenidoğan Yoğun bakım servisleri, Koroner Anjiyo, Endoskopi-ERCP, Tıbbi Onkoloji, Genetik Laboratuvarı, Kronik Diyaliz Ünitesi, son teknoloji cihazlarla donatılmış Görüntüleme, Nükleer Tıp ve Laboratuvar birimleri hizmet vermektedir.

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Ek Binası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Ek Binası, İzmir ili Bornova ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bağlı Hizmet Birimleri
İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Adres: Gaziler Caddesi No:468 Yenişehir

Telefon: 0 (232) 469-6969

MHRS - Online Randevu

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Ek Binası RandevuTepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Ek Binası için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Adnan Demirışık · 20 Ekim 2013

Hastahanenizde muayene oldum ilginiz çok güzel teşekkürler

Mehmet Aslan · 25 Şubat 2012

Harikalar diyarı burası özel kurum

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Ek Binası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Ek Binası 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 65 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Ek Binası Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

700 metre uzaklıkta

Bornova İzmir

Bornova Sağlık Tıp Merkezi

790 metre uzaklıkta

Mustafa Kemal Caddesi No:122/C Özkanlar

Yedigün Tıp Merkezi

800 metre uzaklıkta

Mustafa Kemal Cad. No:130/A-B-C-D

Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi

850 metre uzaklıkta

Kazım Dirik Mahallesi 364/1. Sk No:36

Yaman Göz Merkezi

900 metre uzaklıkta

Mustafa Kemal cad. No: 149 D:1

Bornova Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

980 metre uzaklıkta

Manavkuyu Cad. 236 Sk. No:1/B Bayraklı